Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali összefogás direkt...

A baloldali összefogás direkt rúgja az öngólokat és akarja elbukni a választásokat vagy csak hülyék a vezetői?

Figyelt kérdés

Öngólok:


- szobrot döntögetnek és Bajnait hívják "színvonalas" műsorok megtartására


- csináltak egy gyenge, könnyen cáfolható "bizonyítékot" a Fidesz ellen


- Nyírbátorban is csináltak érdekes dolgokat: Azt állították, Nyírbátor fideszes polgármestere bértüntetőket fogadott Bajna ellen. Apró bibi csupán, hogy Nyírbátor vezetője MSZP-s.


- büszkén hirdetik, hogy Soros Györgytől kapják a kampánypénzt


- azzal kampányolnak, hogy a multik / bankok helyett a magyar dolgozókat és cégeket kell megadóztatni, s majd ettől indul be a gazdaság


- Sukoró ügyben a magyar állam ellen pereskedők oldalára állnak


- Molnár F. Árpádot rakták meg egyik híroldaluk szerkesztőinek s a cikkeit lobogtatják az Együtt 2014 facebook oldalán


- Gyurcsány érdekes kijelentéseket tesz


- állandóan veszekednek egymással (MSZP <-> DK <-> Együtt 2014)


2013. nov. 25. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Mindent be kell vetni a hatalomért, kár ezen csodálkozni, felháborodni.

Egyébként valakinek ez tetszik, 2010-ben a szavazók 20%-a szavazott csak a baloldalra, a közvéleménykutatások szerint most 35% rájuk szavazna. Ezen az oldalon már a többség őket támogatja.

2013. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Molnár F Árpád nem jobboldali volt, meg mindenféle összeesküvés elméletben hitt?


Egyébként elég komolytalan ez a "demokratikus" összefogás.

Na, meg mitől demokratikus?:DD

2013. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
93%
Szerintem ennél pocsékabb baloldali ellenzék még nem volt sajnos.
2013. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
A kisebbségimádatot ki is hagytad. Mondjuk abban a fityisz is jeleskedik, habár ők nem kampányolnak vele, csak csinálják.
2013. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az Amerikai Népszava primitív, gyerekes, trágár, ízléstelen, sajtóhoz nem méltó nyelvezetű, egyoldalú, manipulatív, szemrebbenés nélkül hazug és mocskolódó cikkeinek lobogtatását ki is hagytam ...
2013. nov. 25. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy két apróságot kihagytál. Nézőpont kérdése, mi számít öngólnak. Aztán meg szabály kérdése is. Mert mi van akkor, ha odamegyek, fölszedem a labdát, besétálok a kapuba vele, és onnan kiáltom a bíró felé: öngól. A bíró pedig tudja, mi történik, ha megadja, és mi, ha nem.

A felsorolt "öngólok" részletezésébe nem mennék bele. De azt megemlíteném például, hogy egy egész apparátust, törvénymódosítások sokaságát, hatalmat, nyomást, irányított döntnököket és sok mást bevetettek, és Sukoróból semmi se lett. Vagy nem történt semmi érdemi Sukoróban, vagy ennyire bénák. Minden vélt öngól ellenére én az utóbbira tippelnék. Arra is volna ötletem, hogy kezdjek neki.

2013. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a második opció a nyerő.
2013. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta nem mossák kedvükre a magyar emberek agyát a baloldali médiával, már nem olyan ügyesek, mint annak idején. Egyébként tényleg hatalmas a változás a 2002-es, és 2006-os választásokhoz képest. Gondolom Ferenc testvér bukása indította el őket a lejtőn.
2013. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!