Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor megnyeri a...

Orbán Viktor megnyeri a 2014-es választásokat?

Figyelt kérdés

Tudom már millió ilyen kérdés van, de most frissen érdekelne a dolog, hogy most mit gondolnak az emberek. :) A közvélemény-kutatások szerint torony magas Fidesz győzelem lesz. Viszont ki tudja, hogy az ellenzék, hogyan és kikkel áll össze (szerintem Gyurcsány nem kéne oda, ha nyerni akarnak) Orbán meg lépéselőnyben van, mert vezetnek, és most a gazdasági mutatók is egy picurkát jobbak voltak, és majd mondhatja, hogy igen, mi megcsináltuk. Én a Fideszre adom a voksom.


Szerintetek?



2013. nov. 20. 19:18
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És tudom hogy nem vagytok jósok, és tényleg bocsánat, hogy még egy ilyen kérdés, csak nagyon érdekelne az emberek véleménye. :D
2013. nov. 20. 19:21
 2/27 anonim ***** válasza:
58%

Én is elégedett vagyok a kormány eddigi munkájával.újra rájuk szavazok.Csak az a kérdés ,hogy kétharmaddal nyer-e a Fidesz.a győzelem biztos.

Ha még egy rezsicsökkentés lesz a választások előtt akkor tuti a kétharmad is.

2013. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok egy politik-fan,de a baloldalon már mindenki összefeküdne mindenkivel a győzelem érdekében.

Szerintem ő nyeri.A következő 4 év minimum kijár neki,az MSZP is megkapta a 8 éves intervallumot.Jól el is qrták...:)

2013. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Én pont úgy időzítem a vakációm hogy tudjak menni szavazni és leadom a voksom a fidesz ellen. Hátha végre megbuknak és fejlődésnk indulhat az a putri.
2013. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
teljesen mindegy, hogy ki nyer, a nép csak veszíthet
2013. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz ügy ez. Hozzám ideológiailag a Jobbik közelebb áll. Valószínű rájuk is szavazok majd. Ellenben a Fidesz - nek sem vagyok ellensége, bár jó pár szempontból kritizálom. Az MSZP, LMP, DK meg jóég tudja miféle balliberális formációk szóba sem jöhetnek. Minden kritikám ellenére Orbán Viktort egy igen jó képességű politikusnak tartom, nem ellene vannak kifogásaim, hanem érte. Szeretném ha sikert érne el, s vele hazánk. Ha egy csepp esze van, olyan rendszert rendez be, hogy a volt állampárt utódainak (mert azok, ne beszéljünk mellé) esélye se legyen soha többé kormányozni. Azt is értem azonban, hogy iszonyú "ellenszélben", sokféle érdek kereszttüzében kell kormányozniuk. Bízom benne, hogy jelenlegi óvatos optimizmusra okot adó gazdasági eredmények nem csak átmenetiek. Nem vagyok naív, közel sem tökéletesek, ők is emberek, de a Bajnai, Gyurcsány, s főleg a rossz emlékű SzDSz utánérzéseinek semmiféle teret nem szabad engedni. ennek az országnak fel kell emelkednie.
2013. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
Nagy valószinűséggel nyerni fognak, de a kétharmadot kétlem, hogy bejönne nekik.
2013. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

A fidesz győzelem 100%

Az hogy 2/3-al kérdéses, de szerintem igen, mivel a választási törvényeket eléggé szépen megmódosították a saját javukra.


Kire szavazok?


4K

2013. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Macungo ***** válasza:
70%
Meg simán nekem kell a GYED extra..
2013. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

Azért fognak nyerni, mert a választási törvényeket már eddig is úgy módosították, hogy az ellenzéknek ,még a jelölt állítás is nehéz legyen. De az eredményt is úgy módosítják majd, ahogy akarják. A külföldi szavazókat senki nem tudja ellenőrizni. Jogosultak-e szavazni, kire szavaztak stb.

A lakosság többségére nézve katasztrófa lesz, ha továbbra is ők maradnak kormányon. Még több fiatal fog elmenni az országból, ha nem akar éhen halni.

2013. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!