Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor megnyeri a...

Orbán Viktor megnyeri a 2014-es választásokat?

Figyelt kérdés

Tudom már millió ilyen kérdés van, de most frissen érdekelne a dolog, hogy most mit gondolnak az emberek. :) A közvélemény-kutatások szerint torony magas Fidesz győzelem lesz. Viszont ki tudja, hogy az ellenzék, hogyan és kikkel áll össze (szerintem Gyurcsány nem kéne oda, ha nyerni akarnak) Orbán meg lépéselőnyben van, mert vezetnek, és most a gazdasági mutatók is egy picurkát jobbak voltak, és majd mondhatja, hogy igen, mi megcsináltuk. Én a Fideszre adom a voksom.


Szerintetek?



2013. nov. 20. 19:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A Fidesz csak jobban adja elő magát, h mennyire rendszerezett, meg minden rendben van. Háttérben ugyanúgy lenyomja a magyar gazdaságot, meg engedi a káros folyamatokat. A háborús bűnösöket se számoltatta el akik tömeggyilkosok voltak. A felmérések meg meg vannak manipulálva! El ne higgyétek már h az emberek hisznek akár egy pártnak is! Korrupció van!
2013. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Talán a zsidóknak egyes helyeken a nagy világban tényleg vannak hatalmaik?...Nem tudom. Viszont kötve hiszem, hogy Orbánt bárki is irányítani, túlzottan erős krapek, így is állandóan veszekszik mindenkivel, hol az EU-val, hol mással, na őt tuti, hogy nem irányítja senki! Itt nem a zsidókra kell fogni, meg én amúgy sem vagyok antiszemita, hanem azokra, akik tönkre tették az országot! Nincs itt semmiféle befolyás, ami meg van, azt Orbán megpróbálja kicsinyíteni, vagy kiszorítani az országból, lásd multi cégek, bankok stb....


Talán sok embert lehet azzal vádolni, hogy külföldi érdekek kezére játszik, de Orbánt NEM!


A többi részével meg nagyjából egyetértek, aki ígér, az nyer, de most talán más a helyzet.


HAJRÁ FIDESZ! :)

2013. nov. 20. 22:15
 23/27 anonim ***** válasza:

Orbánt azért lehetirányítani mert ő is kap cserébe vmit...


Vannak cégei birtoka, ő is forintból él..ha nem úgy cselekszik ahogy a zsidók dirigálnak akkor a zsidó hitelminősítő intézetek leminősítik a forintot. Nagy benzináremelés jön, ami drágítja a gazdaságokat, rontja a termelékenységet meg az eladást, drága termék nem versenyképes.


Szóval minden hatalom úgy cselekszik h a népnek mást mond, tesz látszatintézkedéseket, a háttérben meg egyik paktumot írjaalá a másik után..hazaárulók!

2013. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Baloldal már nem is hirdet programokat, kampányukat teljes egészében arra építik, hogy a jobboldal mennyire alkalmatlan a feladatra, mert egy csődben lévő országból nem csináltak 3 év alatt újra régiós vezetőt.

Arról már kevesebbet beszélnek, hogy az előző szoci kormány pont az ellenkezőjét valósította meg, mint amit most elvárnak az aktuális kormánytól!

2013. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 dragonline ***** válasza:

''Szavazzatok a 4K-ra és kész.


2018-ban fejezem be az egyetemet, ha akkor is Fidesz lesz, irány Norvégia.''


Előtte remélem hogy visszafizeted az adófizetők által rád költött pénzt.Olyan 25-30 millióba kerültél eddig a magyar embereknek.

2013. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Macungo ***** válasza:

"Vannak cégei birtoka, ő is forintból él.."


Milyen cégei vannak? Hol van és milyen birtoka?? Lehet ezekkel vagdalkozni, de valahogy eddig az ellenzék nem tudott egy ilyet se a fejére olvasni... Pedig nagyon igyekeznek..



"ha nem úgy cselekszik ahogy a zsidók dirigálnak akkor a zsidó hitelminősítő intézetek leminősítik a forintot. Nagy benzináremelés jön, ami drágítja a gazdaságokat, rontja a termelékenységet meg az eladást, drága termék nem versenyképes."


Te hol voltál ez alatt a 3 év alatt. :DD A hitelminősítők a béka segge alá minősítettek minket a forintot támadták, IMF hitelt akartak ránk erőltetni, túlzott deficiteljárás, kötelezettség szegési eljárások sorozatban, Tavares jelentés stb..


Akkor most szerinted Orbán megfeküdt nekik vagy mivan??!! Nagyon úgy néz ki, hogy nem kérdezd meg a devizahiteleseket ők csak tudják, hogy mennyire nyalt be Orbán a bankoknak és mindenki másnak...

2013. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem az, hogy Orbán előtt le a kalappal. Szarból várat építeni, na ez a teljesítmény! Nem vagyok elfogult, tudom, hogy vannak hibáik is, de ezeken kívül csak jót tettek az országért. És ezt a saját bőrömön érzem! Emberek: a média 99%a a komcsik kezébe van. Ti onnan tájékozódtok. Ezért látjátok hamisan a dolgokat. Olvassatok MNO-t. Vagy metropolt. Az még pártatlan (és ingyen van). A trafikmutyit is a komcsik találták ki, és hány ember benyalta. És hogy miért? Mert emberi tulajdonság, hogy a rosszat kapásból elhisszük, a jót meg hitetlenkedve fogadjuk. Járjatok kicsit utána a dolgoknak.

Szerintem.

2013. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!