Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor megnyeri a...

Orbán Viktor megnyeri a 2014-es választásokat?

Figyelt kérdés

Tudom már millió ilyen kérdés van, de most frissen érdekelne a dolog, hogy most mit gondolnak az emberek. :) A közvélemény-kutatások szerint torony magas Fidesz győzelem lesz. Viszont ki tudja, hogy az ellenzék, hogyan és kikkel áll össze (szerintem Gyurcsány nem kéne oda, ha nyerni akarnak) Orbán meg lépéselőnyben van, mert vezetnek, és most a gazdasági mutatók is egy picurkát jobbak voltak, és majd mondhatja, hogy igen, mi megcsináltuk. Én a Fideszre adom a voksom.


Szerintetek?



2013. nov. 20. 19:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%

Szavazzatok a 4K-ra és kész.


2018-ban fejezem be az egyetemet, ha akkor is Fidesz lesz, irány Norvégia.

2013. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%

A 4k nem tetszik.


Olvastam róluk pár napja.


Ugyanolyan cigánytutujgatást csinálnának, mint az MSZP.

2013. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Azért ne hasonlítsd az Mszp-hez. Egyébként rühellem a cigányokat, el se tudod hinni, hogy mennyire,de a 4K és a Jobbik megoldása a legjobb.


Ahogy Churchill mondta, nem tökéletes, de senki nem talált fel még jobbat.

2013. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Az MSZP-nél meg a Fidesznél persze, hogy jobb a 4k.


A 4k laza euroszkeptikus, nem hazátlan, de valahogy nekem nem az igazi....


A Jobbik sem.

Náluk meg ez a török, perzsa, azeri imádat nem tetszik.Meg ezzel a turáni szövetséggel az agyamra mennek.


Persze, lehet nekem furcsa csak.

2013. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nyugi, a turáni szövetségtől én is lassan megőrülök. Egyébként a Jobbiknak is vannak jó ötletei és azt a sok marhaságot hagynák, akkor még rájuk is szavaznék.
2013. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Ahogy Churchill mondta, nem tökéletes, de senki nem talált fel még jobbat."


Churchill azt is mondta (a cenzusos választójog eltörlése után), hogy feláldoztuk a józan észt az általános választójog oltárán.

2013. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én igazi alternatíva híján kihagyom ezt a szavazást is.


Szerintem is esélyes, hogy megnyerik.

2013. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Azelbutított nép még míndíg etethető ígéretekkel! Hű emelni fogja acsaládi pótlékot szavazzuk meg" Igen? És mennyivel emeli? Csak asok ostoba ember azt nem veszi észre h a gazdaságot meg tönkretették a többi párttal együtt zsidó megrendelésre! Ne emelje a családi pótlékot! Teremtsen inkább olyan gazdaságot ahol nem a zsidók s.. ny...hanem mindenki meg tud élni a fizetéséből, úgy h még befektethet, házat építhet magának! Inkább ez kéne az alamizsna pár ezer ft családipótlék helyett, meg normális egészségügy, meg olyan ország ahol az állam védi a magánvagyont közvagyont, magángazdálkodásokat. Ahol bőven van mindenkinek hónapról hónapra félretett pénze jócskán!!!!!


Aki pártolja őket az mondja már el h miért ?


A Fidesz írta alá a lisszaboni szerződést amikor eladják alólunk a saját földeket! A digi tv-t is ránk erőlteti, had jöjjön bea lakásba a emberekre káros rádióhullámok!

Meg a Fidesz hagyja a chemtrailt is, meg gmo-s amerikai vállalatok tevékenységét!


Ezt akarjátok? Birkák vagytok? Beeeeeeeeee

2013. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Mi a megoldás? Menjünk el külföldre dolgozni! Beeeeee

Menjetek rabszolgának...


http://www.youtube.com/watch?v=c7ecIrGCsU8

2013. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ha rajtam múlna, meg.
2013. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!