Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem nyer teret Magyarors...

Miért nem nyer teret Magyarországon a nemzetiszocializmus?

Figyelt kérdés

Megoldaná a népesedési gondokat, kiraknák a cigányokat az országból, felszámolná a korrupciót és a bűnözést, rendes fizetést kapnának a magyarok, elkobozná az offshore-ban lévő tízezer milliárdokat, helyére tenné az egészségügyet és az oktatást.


Miért nincs ilyen szervezet Magyarországon? Ez a megoldás minden problémára.



2013. nov. 23. 19:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%

"Mert a raszizmus ideje lejárt."


A rasszizmus ideje ezután jön, Kedves Barátom! :)

2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Túlságosan be vannak hálózva. Pl franciák részesednek az amerika által folytatott háborúk nyereségeiből. Amúgy persze a kispolgárok szintyén angliában is elegük van a bevándorlókból, mint a norvégoknál, mint a németeknél stb. Rohadtul nem tetszik egyik népnek sem de a hatalmon azok vannak akik új vityillót kapnak ha ezt teszik vagy egy golyót ha nem. Szóval nehogy elhidd hogy a nép szava számít.
2013. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal és naiv vagy, ha ezt te még elhiszed.

A XX. század első felében is sok fiatal volt, akik elhitték, hogy az ilyen eszmék, politika, mint a kommunizmus, nemzetiszocializmus majd jobbá teszik a világot és minden rendbe fog jönni, de mára már illene belátni, hogy ez a valóságban nem működik.

Persze a rendszerváltáskor is sokat gondolták, hogy akkor majd most a demokrácia, liberalizmus hozza el a jólétet, biztonságot, társadalmi fejlődést, de ez sem valósult meg.

Viszont az is biztos, hogy nem a korábbi szélsőségességhez kell visszanyúlni és nem is a politikusoktól kell várni, hogy rendet tegyenek, hanem maguknak az embereknek kell cselekedni és tenni a saját boldogulásukért.

2013. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hát azért a népnek rettenetes hatalma van, ha megindulnak. Többször volt már ilyen a történelemben és akkor a gazdagokat nem védték meg a palotáik magas falai sem.
2013. nov. 23. 20:00
 15/26 anonim ***** válasza:
Egyedüli megoldás ha mindenki az az mindenki leállna. Nem működne semmi. Szépen elmennének a Rockefeller palotába és rendet raknának. Mert a piramis alja tartja meg a tetejét nem fordítva. De rengetegen vannak az alján és kb mindenkinek meg kellene mozdulnia hogy összedőljön.
2013. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A franciaforradalmat akik kirobbantották azok foglalták el most a trónt. Az igazi irónia lenne ha most visszafoglalnák tőlük.
2013. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Hát azért a népnek rettenetes hatalma van, ha megindulnak. Többször volt már ilyen a történelemben és akkor a gazdagokat nem védték meg a palotáik magas falai sem."


Ha megnézed a történelemben, te is láthatod, hogy a forradalmakat, háborúkat nem csak a felsőbb rétegek szenvedték meg, hanem főleg inkább az átlagemberek és egyáltalán nem biztos, hogy utána jobb lett.

2013. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagyon fiatal, bár való igaz, hogy idős sem.


Tisztában vagyok vele, hogy a legtöbb problémánkért a korrupció a felelős. Magyarországon nagyon nagy teret nyert az egoizmus, az arrogancia, a kivagyiság, természetesen ezt is vissza kell szorítani, ha akarunk jutni valahova. Le kell számolnunk egyszer és mindenkorra azzal, amit magyar mentalitásnak szokás nevezni. A mocsár lecsapolásra kerül és átveszik a helyét a legelők és a szántóföldek. Ez így van rendjén.

2013. nov. 23. 20:04
 19/26 anonim ***** válasza:
Menj az MNA-ba vagy PHM-be. Biztos jól éreznéd ott magad...
2013. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Azokkal a szervezetekkel az a probléma, hogy túlságosan is korlátoltak és erőtlenek, le vannak maradva még 70 évvel ezelőtt.

Nincs bennük semmi rugalmasság, lendület és militarista mindkét bagázs. Én nem vagyok az a kopasz fejjel terepgatyában és bakancsban szaladgáló szerencsétlen, mint amilyenek például ők.

Ami még probléma, hogy ateista és technokrata vagyok, ők pedig mélyen vallásosak. Úgy dúl náluk ez az egész keresztény maszlag, mintha még most is 100 évvel ezelőtt élnének valami eldugott kis faluban. Mellesleg fel akarják turbózni a magyar vidéket, én pedig a városokban hiszek, valamint a köréjük telepített agglomerációban. Szerintem a falvakkal le kell számolni és mezőgazdaságilag hasznosítani kell a területeket.

2013. nov. 23. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!