Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nincs még tle a tökötök...

Nektek nincs még tle a tökötök az ilyen álhírekkel hogy "magyar nácik" ledöntötték radnóti szobrát Győrben mikor az egy cigánygyerek volt? Szánalmas.

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
hát vannak fehér cigányok, akkor miért ne lehetnének cigány nácik?:D
2013. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem hallottam, hogy megvan az elkövetö. Mi az ismereted forrása?
2013. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Most mért fáj neked hogy náci volt az elkövető?
2013. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Megvan az elkövető, pápai illetőségű, 24 éves fiatalember, nem a saját kocsijával tette.

Ezt nem a "jólértesült" kérdező kedvéért, hanem válaszolói felvetésre mondom. A kérdezőre nem érdemes szót vesztegetni.

2013. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
#4! Köszönöm!
2013. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megvan az elkövető.


Egy cigánygyerek volt, egy fekete 20 év körül Mercédesszel.

2013. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
erről ennyit négyes. gyökér.
2013. nov. 22. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

"Megvan az elkövető, pápai illetőségű, 24 éves fiatalember, nem a saját kocsijával tette.

Ezt nem a "jólértesült" kérdező kedvéért, hanem válaszolói felvetésre mondom. A kérdezőre nem érdemes szót vesztegetni."


És ezzel most mit akarsz mondani? Mert a kérdést illetően nem sok értelme van.


A kérdésre válaszolva, ameddig megélhetési rettegők tulajdonában van a média, és ők szerkesztik a híreket, valamint ameddig egyeseknek csípi a szemét Jobbik sikere, addig ez lesz.

2013. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mint említettem, a kérdezőre nem érdemes szót vesztegetni.

#8 kérdésére válaszolva, mondanivalóm az volt, hogy a kérdező álhírét pontosítottam. Akinek ez nem felel meg, ne higgye el, az nem engem minősít. Egy állítást korrigáltam legjobb ismereteim szerint, nekem ennyi elég, az itteni vérgőzös minősítgetésekre nem különösebben figyelek.

2013. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!