Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan itt közületek, aki...

Joe Makepeace kérdése:

Van olyan itt közületek, aki ahogyan én, szimpatikusnak tartja a SZEMA nevű pártot?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen egy balliberális pártról van ugye szó, akik szoktak úgynevezett "SZEMA-est"-eket tartani, ahol megvitatnak ügyes-bajos dolgokat, de bármi lehet a téma.

Lenne-e esélyük jövőre egyedül a parlamentbe jutni, ha addig szélesebb körhöz el tudnának jutni (ugye egyedül indulóknak változatlanul 5% a küszöb...), és van-e olyan itt az oldalon aki esetleg már most gondolkozik azon hogy szavazna-e rájuk?

Most az általam nagyra becsült Ungár Klárát gyalázó kommenteket hagyjuk, meg a "bérkommenteket" is, meg az "úgy sincs esélyük", hanem inkább azok hozzászólását várnám, akik szintén kezdik látni ebben a pártban a fantáziát!



2013. nov. 15. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem őket. Esetleg programjuk is van? Annyira széleskörben nem tudnak beépülni a köztudatba, hogy jelentős tömegek szavazzanak rá(énszerintem). Így esélyt sem látok, hogy a bejutásukra. A "nagy" pártokon kívül szeirntem senkinek se lesz esélye.
2013. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Hagyjuk a gyalázó kommenteket, meg hagyjuk a "bérkommenteket" (miről beszélsz??), meg az "úgy sincs esélyük" kommenteket.


Haver, rövidebb lett volna leírnod, hogy aki nem ért veled egyet, az ne is írjon ide. Csak akkor nem értem a kérdés lényegét. Vagy ez már a SZEMA-programjának a része? Olyan kérdések feltevése, amikre csak egy válasz adható?


Mindig vicces, mikor liberális idióták viccet csinálnak a kis rózsaszín világukból.


Komolyabbra fordítva, csak hogy számodra is kielégítő választ adjak, VAN esélyük... matematikailag. És szerintem ennél több nem is kell! Kinek hiányzik mégegy idióta liberális párt a parlamentbe? Mármint, az épeszűek közül.

_Szerencsére_ sokkal több esélye van bekerülnie egy full náci pártnak, mivel az idiotizmus csak ebbe a két irányba fújja az embereket - libsik, vagy nácik.


Nyilván sokan várják már, hogy írjak valami éljen kádárt vagy hasonlót, de el kell keserítsem őket is - csak is saját, egyedi politikai nézeteim vannak. Ez csak sidenote a kis pártkatonáknak, mielőtt még elkerülhetetlenül lepontoznak. :)

2013. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos nem ismerem a pártot, most rákerestem. Az már szimpatikus, hogy feljelentették Orbánt a mocskos szája miatt.


"Hagyjuk a gyalázó kommenteket, meg hagyjuk a "bérkommenteket" (miről beszélsz??), meg az "úgy sincs esélyük" kommenteket.


Haver, rövidebb lett volna leírnod, hogy aki nem ért veled egyet, az ne is írjon ide."


Ha szerinted csak úgy lehet valakinek ellenvéleménye, hogy az gyalázkodó, meg bérkommentelő írja (szerintem tudod te, mire gondolt Joe ;) ), akkor vizsgáltasd ki magad.

2013. nov. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem tetszenek az ellenvélemények, akkor írd meg előre, szó szerint, milyen hozzászólásokat vársz. Mi mindannyian bemásoljuk ugyanazt, és nem lesz vita.


Az említett képződményről még sosem hallottam, pedig figyelem a politikát. A csúf emlékű SzDSz pedig már lejáratta a liberális elveket, és oda jutott ahová való. A nagyra becsült Ungárok, Petők, Fodorok, Bauerek stb. kora lejárt - hál istennek - ma már kevesen emlékeznek eme rossz emlékű nevekre.


És esélyük sincs éppen sok.

2013. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan "nagy" párt szerintem manapság is (sajnos) változatlanul egyedül a Fidesz és az MSZP...
2013. nov. 16. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Fidesz, Jobbik, Együtt2014-PM-MSZP

Ezeknek van esélyük nyerni.

2013. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!