Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Majdnem háború tört ki Sajóbábonyban.

[link]

Nem lakok messze és hát eléggé meglepődtem mikor ezt a cikket olvastam.


2009. nov. 17. 00:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Egy ilyen után csodálkozol hogy fenyegetőznek???


Kérdező ne magyarázz már nekem sztem én jártam abba a városba elég gyakran:D Bár az sem most volt, hanem 1-2 éve. Ügyes munkával érhették el a helyzet eldurvulását az egyszer biztos. Tudod olyan kreált kis mondvacsinált dolgokkal, mint ez a halálbüntetéses hülyeség amit a polgármester talált ki:D Biztos valami kampányfogás csak azt nem értem kinek. Talán a gárdistákat célozta meg a programjávaÍl:DD

2009. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%

ez a véleményem

Jobbik TV - Vona Gábor: "A parlamenti pártok állnak a sajóbábonyi provokáció mögött!"

http://www.youtube.com/watch?v=t16B2LfIMBI&feature=player_em..


Cigány asszony megható vallomása Katika mszp s képviselő nőről

6:50 től nézzétek "...Ne tagadd Katika, ne tagadd hangoztattad hogy jönni fognak a gárdisták, megfognak miket ölni..."

ugyanis ő uszította a cigányokat

az a vörös ku.va Müllerné Égető Katalin a jó édes anyádat!

2009. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
52%

mellesleg nem a Jobbik és a gárdisták hergelték a cigányokat

http://www.youtube.com/watch?v=t16B2LfIMBI


tudom Jobbikmédia hazudik stb ha vki nagyon nem tudná megnézni akkor legalább 6:50-hez ugorjon és azt a fél percet nézze meg.

2009. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Ilyen témában inkább a kuruc.info- ról tájékozódj.

Az index is ugyanúgy elferdíti az igazáságot, mint a többi híres média.

2009. nov. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó videóhoz: szerencsétlen emberek... El kéne menniük egy-két Jobbik gyűlésre, meghallgatni az ott elhangzottakat, és a szimpatizánsok megnyilvánulásait, aztán talán kinyílna a szemük.
2009. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Lehet az indexet is olvasni, de valóban szűrni kell az információt, mert eléggé elfogult a portál.

(Pl: Valahol megint felsír egy gyerek... cikk, ahol az ózdi mindenkivoltmárbüntetve cigányokkal foglalkozik - ehhez hasonló szösszenetekkel:

"A felszíni durvaság, a kötőszóként használt szitokszavak az Index benyomása alapján leginkább csak a kiszolgáltatottságot és a sebezhetőséget leplezik."


[link]



Sajóbábonyban volt már többször is probléma:

A képviselő testület a halálbüntetés visszaállítását követelte 2008 márciusában.

[link]


Most akárhogy torzít, csúsztat az index, akkor is el kell ismernie, hogy a cigányok támadtak meg és vertek szét egy suzukit.

[link]



A Jobbik és a Gárda pedig nem fog csalódást okozni. Kiszámítható mit válaszol. Ha magyarellenes atrocitás történik ott lesznek.

2009. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 bumbi02 ***** válasza:

én nevetek rajtatok.. irjátok hogy az index elferditi a valóságot és inkább a kuruc.info-ról nézzük a hireket:) a kuruc.info "enyhén" elfogult oldal ugyhogy egy ilyen ügyben nem igazán lenne jó hirforrás..:) ez a hír hogy majdnem háború tört ki sajóbábonyba.. ez meg már tulzás.. majdnem volt egy tömegverekedés de még az se volt... háború.. ezen csak nevetni tudok:D kérdezzétek meg nagyapátokat vagy dédapátok hogy mi az a háboru...


és amugy meg tleg nem kell általánositani h minden cigány ilyen... aki irta h régebben megtudott ülni egymás mellett magyar és cigány és tudtak egymással jáccani... van benn valóság.. nem egy rendes cigány származásu ismerösöm van....

2009. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Folyt. köv. vasárnap:


[link]


Kellenek a szavazatok, bármi legyen is az ára...

2009. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

hvg-ről sem ér linkelni...pont azért amiért a kurucról sem

Minden második hír Orbánról és a faisztákról szól

2009. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a HVG, akkor itt a Völkischer Beobachter ugyanarról:


[link]


A lényeg ugyanaz ;)

2009. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!