Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Majdnem háború tört ki Sajóbábonyban.

[link]

Nem lakok messze és hát eléggé meglepődtem mikor ezt a cikket olvastam.


2009. nov. 17. 00:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%

Akkor a 10 pontos petíciót kik írták alá, ha nem a Sajóbogdányiak?


Az Afgánok, vagy a Hollandok?


És a TV 2 is a jobbik megrendelésére forgatott, sőt az ott megszólalok is a Jobbik kedvéért hazudoztak?

2009. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%
Tudod minden közösségben vannak hozzád hasonló eszetlen náci barmok. De nem ez a túlnyomó többség, sőt, KISEBBSÉG. Hála az égnek. Én nem a TV2-nek hiszek hanem a saját szememnek. Amíg a nagy okos jobbikosok nem szították a tüzet egymás mellett játszottak a magyar és roma gyerekek az anyukák meg jókat beszélgettek közben. A fiatalok fennhangon köszöntötték egymást. És éltek normálisan, mint egy közösség. Ez az amit én nem a tévében láttam meg az újságban olvastam hanem ott voltam és a saját szememmel láttam. És nézd meg mit szítottak a drága szimpatizánsaid. Gratulálok.
2009. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:11

Te idióta vagy. De szerintem ami még valószínűbb, hogy provokátor.

Sajóbábony a halálbüntetést követelte. A lakosok kb. harmada aláírta. Ez még jóval azelőtt volt, mielőtt a mostani Jobbik kontra cigány balhé egyáltalán felmerült volna. (2008 év eleje)

Az emberek azért írták alá, mert FÉLTEK. És nem a Jobbiktól!


De gondolom téged a tények hidegen hagynak, hiszen a célod csak a puszta provokáció. Szánalmas kis görcs vagy. De az a jó, hogy hiába erőlködsz, a változás ellen te sem tudsz tenni, mint ahogy senki eddig a történelemben. A változás örök, és most épp a nemzeti oldal erősödik.

Tudom, idővel ez is meg fog bukni, akárcsak minden más is.

Toporzékolhatsz, meg höröghetsz kedvedre, de most bizony a nemzeti radikális oldal erősödik; ha tetszik neked, ha nem. :)

2009. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
19%

Nem én vagyok provokátor hanem te és a hozzád hasonlók. Nem cáfolok meg semmit amit írsz és nem azért mert nem tudnám, hanem mert akit érdekelne az nem olvasgatja ezeket a sorokat, a kérdést elolvasva kattint a vissza gombra. Ők az értelmesebbik, nekem is ezt kellett volna tennem és kimaradnom egy rakás toporzékoló kisgyerek éljenzéséből.

Anyúúúúú az az enyééééééém. Nem az ővééééééééé. Ááááááááááá. ÉÉén één ééén akarom, én mondom meeeeeg! Anyuuuuuu!!

Ismerős?? Ezek vagytok ti. És amit szeretnétek, népirtást, kirekesztést vagy tudom is én úgy sem vihetitek végig. Még egyszer nem történhet meg ilyen Európában.

2009. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:24

A szemedet is ráncoltad közben? És a lábacskáiddal is toppantottál hozzá? :)

Szerintem már csak ez maradt ki a hozzászólásodból:


"HÖRR!"


:))

2009. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Hát én nem erre számítottam.Azt hittem mindenki azt mondja hogy jól tették meg stb erre sokan a cigányokat sajnálják.

Én tudom mi folyik ott mert nem lakok mesze és hallok híreket a faluból.Aki azt írta hogy "békésen játszottak a Magyarok a cigány gyerekekkel az jobb ha felkeres egy orvost.Utálják egymást mint a sz*rt.Nem véletlenül akarták behozni a halálbüntetést.Persze a Gárda is sokat provokált és felhergelte a cigányokat de nekik ez jó pontot jelenthet ha lesz a választás persze én ezek után biztos nem szavazok rájuk.

2009. nov. 17. 14:44
 17/30 anonim ***** válasza:
36%

"Persze a Gárda is sokat provokált és felhergelte a cigányokat de nekik ez jó pontot jelenthet ha lesz a választás persze én ezek után biztos nem szavazok rájuk."


Kérdező, akár hiszed, akár nem, pontosan ez kelti a legnagyobb visszatetszést mindenkiben. Én az első hozzászóló vagyok, és az ottani cigányhelyzetről nem is kívántam állást foglalni. Tudom, hogy ez problémát jelent az ország több részén, és egyetértek azzal is, hogy erre megoldást kell találnia a többségi társadalomnak, velük közösen. Ugyanakkor mélységesen elítélem azokat, akik másokat eleve a származásuk alapján tartanak bűnözőnek vagy alacsonyabb rendűnek, és undorítónak találom azokat, akik saját gyűlölködő rasszizmusukat kiélve, rettegést keltve próbálnak jó pontokat gyűjteni a társadalomban. A tetejébe még azt is állítják, hogy mindezt a magyar nép érdekében teszik, miközben rengeteget ártanak mind a közhangulatnak, mind az ország megítélésének.

2009. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
14%
Utolsónál a pont. Kérdező te meg ne zavargass már engem orvoshoz mert neked kéne egy naggyon jó pszichiáter hogy nála kiélhesd a beteges komplexusaidat.
2009. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
:D megyek a komplexusaim miatt de akkor gyere te is mert egy normális ember nem ír ilyen hülyeségeket.Lehet hogy egy vagy 2 en szóba állnak velük de lemerném fogadni hogy a legtöbben utálják a cigányokat és a cigányok se szeretik a magyarokat.Ha ennyire békés ott minden akkor miért akarták bevezetni a halál büntetést Sajóbábonyban??Nem a magyarok miatt meg azért mert minden rendben van.Ott már a magyar gárda felbukkanása előtt se volt minden rendbe és most hogy megjelentek még jobban megkavarták a sz@rt úgyhogy szerintem nem én vagyok a hülye.
2009. nov. 17. 18:52
 20/30 anonim ***** válasza:
88%

Te jó ég.

A gárda félkatonai szervezet?

Akkor a cigányok mik kapákkal kaszával baltával meg kardokkal?

Tengerészgyalogosok?


A cigányok zuztak szét egy autót de ez ne zavarjon senkit.


Ja aki meg a faji megkülönbőztetésről szonókol az szóljon a cigányoknak is,hogy ne fenyegetőzenek azzal,hogy kinyirnak minden magyart.

Mert még mi tartjuk el a nagy részüket.

2009. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!