Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem mutatták a hiradóban...

Miért nem mutatták a hiradóban a szétvert kocsit?

Figyelt kérdés

Elhalgat a média? Tudatosan ferdít?

RTL TV2 elfogult, és tudatosan félre tájékoztat, befolyásol?


[link]

[link]


2009. nov. 16. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:29


Szerintem erre hozhatnál valahonnan valami alátámasztást. Bemondásra nem szoktam elhinni semmit.

A rendőrnek van szolgálati fegyvere. 3 embernél ez úgy minimum három pisztoly. Esetleg a kapitányság fegyverszobájában lehet még több is, meg akár gépkarabély is lehet ott.

Azt ne mondd nekem, hogy a rendőrök berezeltek volna egy kapával, baltával felfegyverzett csőcseléktől, amikor lőfegyver van náluk, és a kapitánysátot támadják? (Tehát egyből jogos a fegyverhasználat.)

Simán egyesével le lehetett volna puffantani mindet. Egy fegyverben van olyan 14 lőszer + tartalék tár. Ha csak fele talál, már nem jönnek be. Elég csak az első pár embert mellbelőni, és a többi elszalad.

Esetleg figyelmeztető lövés, vagy hasonló nem volt? Egy kamerát, vagy kamerás mobiltelefont csak találtak maguk körül, hogy felvegyék az esetet. Vagy csak volt a környéken valaki valamelyik ablakból, aki felvette a tömeget. Nem?

2009. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!