Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem mutatták a hiradóban...

Miért nem mutatták a hiradóban a szétvert kocsit?

Figyelt kérdés

Elhalgat a média? Tudatosan ferdít?

RTL TV2 elfogult, és tudatosan félre tájékoztat, befolyásol?


[link]

[link]


2009. nov. 16. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
ez a 2 oldal méltál híres az igazmondásukról
2009. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó és sztojkáékkal mivan akik leszúrták azt a szerencsétlen kézilabdást? több mint fél éve kapott 1 hónap előzetest. azóta semmi. legalábbis én nem értesültem. feledésbe merül minden.
2009. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Bocsika, én most néztem a híradót és konkrétan a baltanyomot ne,, de egyéb szétverésre utaló jeleket igenis mutatott a híradó. Nem mintha, a kötekedők pártjára állnék, de azért nem kell ezt olyan nagyon felfújni, egyáltalán nem mosdatták a romákat, nem is tudnák. És a FIDESZ is kiállt a Gárda mellet.

Most nézegettem épp a gárda honlapját, hát tudjátok, mikor úgy fejeznek be egy cikket, hogy minden ellenünk szervezkedőnek és kirekesztőnek üzenjük, hogy NEM FELEJTÜNK. Hát tudjátok....

És mint eü-s a felette lévő cikken, melyben vadul szapulják az eü dolgozókat, figyelembe nem véve, hogy elötte azok már gyakran 16-20 órát is lehúzhattak, hogy nem voltak elég kedvesek, és hogy a fejét nem röntgenezték meg az illető "bajtársuknak". Majd talán az orvos eldönti mit akar megröntgeneztetni, minek van értelme.

És ez a katonai ruhába rohangálás, meg "bajtárskodás"...

Mint katona (eüs)mondhatom, hogy igen erősen a rendőrség és a honvédséget is próbálják aláásni.

Épp mikor kezdtem volna szimpatizálni....

Ti tudjátok...

2009. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én a TV2 híradót néztem, szándékosan ferdítettek, és azt sugalmazták, hogy a jobbik a felelős.

Amikor lement ez a hír, átkapcsoltam az RTL re, ott is javában ment, de ott se láttam a szétvert kocsit.

Az RTLen, és a TV2n is kálai sz*ros vélreményét játszották be, aki nagyon óvatos volt, hiszen fajtársai majdnem megismételték Olaszliszkát.

2009. nov. 16. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mint katona (eüs)mondhatom, hogy igen erősen a rendőrség és a honvédséget is próbálják aláásni"


A rendőrséget nem akarják, honvédség meg nincs.

2009. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A rendőrség a padlón van, honvédség nincs.

A falusi emberekben rengeteg helyen a Gárdisták tartsák a lelket.

2009. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Háát mán bossút kellet álni az ártatlanul bezárt olaszliszkai tesvérekért? Ja, hogy gyilkosok? Na és astán? Mi meg lopnyunk, amenyit birlyunk, öreg f*s kivágta a fát tüzelőnek, mer az nincs nekije, mos sincs, mer mi meg elloptuk. Mi melegszünk, ű meg faggyon meg, mer nem roma. Mi vagyunk mán it az urak%!
2009. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Honvédség van. Csak nincs akora arca, mint a Gárdának meg a többi "katonásdit-játszok" féle szervezetnek.

Amikor a Gárda kint volt árvízen, az összes kurucinfós és hasonló portál teli torokból mutogatta őket. Voltak vagy 100-an, 200-an? Amikor a cigányok kimentek "dogozni" a gátakra, azt a másik oldal mutogatta ezerrel.

A Honvédség 6ezer fővel volt akkor kint, és valahogy mégnem volt róluk annyi cikkezés.


A Gárda csak azért híresült el, mert politika áll mögötte, és szerepel az egyik oldal médiájában.

A Honvédség meg egyik oldalon sem áll, így nyilván egyik oldal sem reklámozza különösebben. Meg annak nem is az a lényege. A katona teszi a dolgát, és nem a TV-kben feszít, mint pók a lucernásban.


Ha nem lenne Honvédség, már ti sem biztos, hogy lennétek. (Már ha valaki emlékszik még a szerb válságra. És nem arra, amit a média hivatalosan leadott, hanem ami valóban történt a színfalak mögött. Bár a sok puhap*csű divattini mélymagyar akkoriban még igencsak a csattogós lepkét tologatta.)

2009. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A rendőrség a padlón van, honvédség nincs.

A falusi emberekben rengeteg helyen a Gárdisták tartsák a lelket."


Sajnos ez így van,de remélem hogy nagyon jól talpra fog állni+mellé a csendőrség is!


RTL-től,és a TV2-től meg mit vártál? Cigányok meg azt mondták: "Megölünk minden magyart!"


Ide a jobbik is kevés lenne az elején,nem elég agresszívak! Ezeket a cigókat meg kell nevelni. Nem egyet ismerek aki 17évesen már 4gyereket szült. A borsodi vajda szerint: "Miért ne csináljon gyereket? Az ő dolga ne szóljanak bele!" Erre csak azt mondom,csináljon annyit amennyit akar,de ne a más nyakára,és tisztességesen nevelje.

2009. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ehhez mit szóltok? Ma kaptam.

Elhallgatott jelen: több száz cigány támadta meg a rendőrkapitányságot. Úgy három héttel ezelőtt egy éjjel több száz cigány megtámadta a NagykátaRendőrkapitányságot.

Az előzmény az volt, hogy az egyik járőr az utcán megvert, majd előállított egy cigánygyereket. Ezután cigányok nekirontottak a kapitányság ajtajának, be akarták törni, azért, hogy Darázs József rendőrt, aki előállította a cigánygyereket meglincselje. Bent csupán három rendőr tartózkodott. A háromszáz méterre lakó rendőrkapitány Zajacz Ágnes aki korábban még az év rendőre is volt, és a bűnügyi vezető Veres Ferenc nem mertek bemenni a kapitányságra megvédeni kollégáikat.Az őrjöngő cigányok azt üvöltözték, hogy kinyírják a járőrt. A bent rekedt rendőrök a készenléti rendőrségtől, a Pest Megyei Főkapitányságtól könyörögtek segítségért. Jelenleg a Pestvidéki Nyomozó Ügyészség folytat vizsgálatot az ügyben. Azért írtam önnek, mert sehol nem jelent meg híradás az eseményről, megpróbálják eltitkolni, hogy a gyáva kapitány aki mint mondtam csupán 300 méterre lakik a kapitányságtól, és a

gyáva bűnügyi vezető megtarthassa székét .Az esemény megtörtént, arról közvetlenül a megtámadott kapitányság akkor szolgálatban lévő ügyeletesétől értesültem, aki 20 évig kollégám volt. Az ügyben részt vevő rendőröket is meg tudom nevezni. Kérem tegye lehetővé, hogy az esemény nyilvánosságra kerüljön! Azért az nem mindennapos, hogy több száz cigány be akar törni egy kapitányságra, hogy ott rendőrt lincseljenek!

2009. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!