Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is kezd nevetseges...

Szerintetek is kezd nevetsegesse valni az ahogyan a "media probalkozik"?

Figyelt kérdés
En mar fel sem veszem sot neha jokat mosolygok azon hogyan probaljak "felturbozni"ezt a "rasszista"dolgot mert igazabol csak ebbol tudnak "taplalkozni"
2009. nov. 16. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Már rég az, csak sokan most kezdik észrevenni, hogy át lehet látni az üvegen.

Persze csak ha arrafelé néz az ember. „ és egyre többen néznek „

2009. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is.
2009. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nem vagyok a szenzációhajhász média nagy barátja, de azért nem érzem úgy, hogy a Jobbik mentes lenne a rasszizmustól vagy az antiszemitizmustól.

Csak nézzetek körbe a politika témában...


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__5019..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__500..

2009. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valoban sok a bargyu ember.De en azokon szanakozom a legjobban akik attol felnek hogy a "Jobbik" "lekaszabol" mindenkit aki nem magyar-magyar.Csak azert mert ki mertek mondani hogy van ciganybunozes.Van meg itt olyan ember aki ezt nem ismeri el?Oh,tudom azok akiknek nem a bunozessel van a bajuk hanem a ciganybunozessel.Ezert most jol ki akarnak tolni a "Jobbik"-kal hogy nem alnak mellette.Inkabb had legyen bunozes es utana legalabb azt tudjak mondani hogy "Eljen!Megvedtuk a Magyar hazat!Mostmar nem kell feljetek draga bunozo barataim,nyugodtan garazdakodhattok tovabb ahogy azt eddig tettetek.

Ugy latom hogy a media vezet es nem az esz!

2009. nov. 16. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a "cigánybűnözésbe", mint fogalomba mindenki belenyugodott. Nem az volt vele a baja az embereknek, hogy nem létezik, hanem az, ahogy a Jobbik felvázolta.

Azok, akik tiszteletben akarták tartani egyes "nem bűnöző" romák érzéseit is identitását, azok tiltakoztak, mert a fogalom egyértelműen egy etnikai csoporthoz köt olyan bűnöket (mint a társadalmi agresszió) amik ugyanúgy köthetőek mondjuk a skinheadekhez meg egyes tahó magyarokhoz.

Hivatalos adatok nincsenek, de a szociológiai felmérések alapján a tipikusan "roma bűnöknek" tekintett bűncselekmények elkövetői 40%-ban romák. Ez magas szám a népesség arányát tekintve, de talán kizárja a "cigánybűnözés" elnevezést.


A legtöbben (persze nem mindenki) nem manipulatív céllal és merő álszentségből tiltakozik ez ellen a fogalom ellen, hanem szemantikai, retorikai alapon.

2009. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

A cigányok rátámadtak a jobbikosokra Sajóbábonyban. A "magyar" média biztos rasszistázni fog és a cigányok lesznek az "ártatlanok"!

Meglehetnézni a híradót aki nem hiszi!(atv, rtl,tv2 stb.)

2009. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A gárdisták provokálták a cigányokat Sajóbábonyban. A "magyar" média biztos roma provokációt lát majd, és a valódi provokátorok lesznek az "ártatlanok"!

Meg lehet nézni a híradót aki nem hiszi!(Echo, HírTV,Jobbik hírpótló híradó, stb.)


(Látod, kedves előző, minden éremnek két oldala van. Te ott voltál?)

2009. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

15.53.

Tudod mi a legnagyobb problema szerintem?

Az hogy az emberek tobbsegenek fogalma sincs arrol hogy mekkora szamokrol beszelunk amikor azt mondjuk hogy "ciganybunozes"

Nekik rogton az ugrik be hogy Jajjj azt nem szabad mondani!

Teny es valo hogy van itt sok feher boru garazda is hazankba de a ciganybunozk mar oly mertekben elszaprodtak hogy ha nem teszunk ellene semmit komoly problemak lesznek belole.

Az lenne szerintem a legjobb ha ingyen turakat rendeznenek a "ciganytelepekre" a kedves erdeklodoknek!

En csak egyszer voltam hasonlon...de fel lettem vilagositva hogy :1.Ne szolj ha kerdeznek!

2.Meg se forduljon a fejedben barkihez is szolni.

3.Ha esetleg teged akarnak megszolitani akkor pedig szo nelkul fuss el.

En nem akarok mar felni a sajat hazamban.

Tudod mi a legnagyobb vicc az egeszben?

Az hogy ezt az utasitast egy cigany adta,aki ugy velekedett roluk hogy"ezek a mocsok nepek"

En valaha egy olyannal talalkoznek hogy egy normalis ciganyt kikezdenek ezek miatt ami most megy ..biztos hogy megvedenem.

Vajon o is ezt tenne forditott esetben?

A valaszt ugye nem kell mondjam?

Rohognek a markukba hogy milyen hulyek ezek a magyarok....semmi osszetartas, nem ugy mint koztuk.

2009. nov. 16. 16:39
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a gárdistáknak nem azokkal a "romákkal" van bajuk akik dolgoznak és nyugton vannak, hanem a többséggel aki sorra csinálják a balhét, lopnak, csalnak, hazudnak...stb
2010. febr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!