Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehetek feljelentést, mert a...

Tehetek feljelentést, mert a cigányok félelmet keltenek bennem?

Figyelt kérdés
Állítólag ez volt az egyik indok amiért a Magyar Gárdát betiltották... Félelmet kelt! (???) Bennem a cigányok keltenek félelmet, elég ha elmennek mellettem és rosszul vagyok, a hideg fut a hátamon.
2009. nov. 15. 22:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

elmentek melletted? tényleg? úgy értem tééényleg? hogy lehet ez? ebben az országban már bárki elmehet bárki mellett? szőrnyű elképesztő igazadvan kéredző tiltsuk be a cigányokat


Mássz le a Rózsa-dombról, gyere el Borsodba. Azt hiszem azonnal megváltozik a véleményed. :S

2009. nov. 16. 07:52
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hajlok se ide, se oda, de: Tudtátok, hogy Tiszabura lakossága kb 1000-1200 fő. És azt, hogy havi 20 millió ft családipótlékot kap a falu.
2009. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%

"elmentek melletted? tényleg? úgy értem tééényleg? hogy lehet ez? ebben az országban már bárki elmehet bárki mellett? szőrnyű elképesztő igazadvan kéredző tiltsuk be a cigányokat"


Sok ismerősöm mellett is elmentek már cigányok az utcán, és közben muszáj volt mindig valami fenyegető dolgot odavakkantaniuk. Itt nem a cigányokat kell betiltani, hanem az olyan idiótákat kell bezáratni, mint te.

2009. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
miert felsz toluk????am tehetsz feljelentest ha megfenyegetnek,es tudod ki volt az.
2009. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Miért félek tőlük? Mert egy mocsok fajta, nem egyszer kértek már pl. cigit. Próbálj meg nemet mondani, azonnal jön a kötekedés. Sajnos... :S Egyébként meg tényleg, mellettem még nem ment úgy el cigány, hogy ne úgy nézett volna rám mit a véres rongyra, vagy ne szolt volna oda valamit. Elhihetitek, se nem vagyok kopasz, se nem vagyok bakancsos, se bomber dzsekis.

Addig jó még veletek nem történik ilyen.

Nem azért találom ki ezeket (meg rajtam kívül több 100e ember), mert annyira unatkozok, hanem mert sajnos ez a valóság.

2009. nov. 16. 14:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha b*szogatják őket, csak agresszívebbek lesznek, nemhiszem hogy ez a megoldás, bár nem tudom, hogy ebben az esetben mi lehet az
2009. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!