Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki védi a romákat miért nem...

Aki védi a romákat miért nem költözik melléjük, hogy megértsék miért szenvedünk?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm aki "védi" a romákat, én viszont nem értem őket, mert nekem eddig csak ártottak, de ők "elit" környezetben laknak nem értik ezt a problémát, nem is akarják. Én pedig 30 év alatt normálissal nem találkoztam.

Legszívesebben levinném őket ide böszörmény cigánynegyedébe, hogy lássák hogyan is élnek...


2013. nov. 4. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"aki csak addig jut el, hogy a romákkal van baj, az csak egy tünetet észlel, de az okot nem"


Mégis milyen ok okozza, hogy ilyenek legyenek? Tanulhatnak? Igen. Bántjuk őket ok nélkül? Nem. Kapnak támogatásokat kimondottan cigányok részére? Igen. Lehet önkormányzatuk? Igen. Kapnak orvosi ellátást? Igen. Ezek indokolják, hogy erőszakosak legyenek? NEM.

2013. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Laktam cigánnyal egy szobában fél évig (koliban), nem volt vele gond.
2013. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!