Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Morvai Kriztinát kitiltották egy konferenciáról Londonban, ahol a palesztínok helyzetéről lesz szó?

Figyelt kérdés

"...a konferencián felszólaló több más politikus "rémülettel értesült" a magyar európai parlamenti képviselő hátteréről..."

azért ez már nem semmi....


2009. nov. 15. 09:25
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

először azt gondoltam, hogy a kérdésre érdemben senki sem válaszolt, azután rájöttem, hogypedigde :)

válaszolt itt mindenki, csak nem tehetnek arról, hogy ennyire futotta.

miután a téma kényelmetlen, sőt kínos, (legalább is a hithű jobbosoknak...) egyszerűbb cionistázni, mint szembenézni azzal, hog biz' a naccsasszony nem éppen a szalonképes nézeteiről hirhedett.

a legjobban ez teccett:

"Nem Anglia vagy az angolok nem engedték szóhoz jutni, sőt meg is akarták hívni.

Hanem az angol cionistákat kiszolgáló bal és líb politikusok."

tehát nem az angolok hajtották el, hanem az olyan angolok, akik nem is angolok.

ez jó, nagggyon jó :)

2009. nov. 15. 18:06
 22/22 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Tudod, ez olyan dolog, hogy ha pl. engem kitiltanának az MSZP pártgyűléséről és erről papírom is lenne, akkor azt büszkén lobogtatnám...

Te el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy ez a téma bárkit is mélyebben megérintett, a média sem nagyon emlegeti. El kellene ezen gondolkoznod (remélem nem kértem lehetetlent).

egy nem jobbikos

2009. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!