Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Morvai Kriztinát kitiltották egy konferenciáról Londonban, ahol a palesztínok helyzetéről lesz szó?

Figyelt kérdés

"...a konferencián felszólaló több más politikus "rémülettel értesült" a magyar európai parlamenti képviselő hátteréről..."

azért ez már nem semmi....


2009. nov. 15. 09:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"...Nem csak Morvai ellen tiltakoztak hanem, minden jobbos és szélső jobbos ellen..."

meglehet.

de valami oknál fogva, csak morvai nevét emelték ki... hogy milyen véletlenek vannak :)

2009. nov. 15. 13:02
 12/22 A kérdező kommentje:

egy kicsinykét elgondolkodtam, hogy vajon mi oka lehet annak, hogy nem nagyon tolong a jobbikos tömeg eme kérdés körül...

kényelmetlen a helyzet?

2009. nov. 15. 13:03
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

Mondd, miért provokálsz másokat?


Tudod a válaszodat, hiszen elkönyvelted már magadban, mielőtt feltetted. Láthatóan mások véleménye sem érdekel téged.

Akkor mire fel ez a kérdés?

2009. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"Mondd, miért provokálsz másokat? "

érdekes, hogy százezer provokatív jobbikos kérdezőnél nem érdeklődsz ezirányban... csak nem kettős mérce?

amúgy meg tényleg érdekel, hogy ti, kedves jobbikos barátaim hogyan élitek meg, hogy házikedvenceteket udvariasan, ám határozottan elhajtották melegebb éghajlatra?

meglepő és váratlan szembesülni azzal, hogy vannak olyan országok, ahol tanultak a történelemből és értékén kezelik a nézeteteiteket?

2009. nov. 15. 13:38
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

meglepő és váratlan szembesülni azzal, hogy vannak olyan országok, ahol tanultak a történelemből és értékén kezelik a nézeteteiteket?


Innen látszik hogy vagy ostoba vagy, vagy szándékosan ferdítesz!

Nem Anglia vagy az angolok nem engedték szóhoz jutni, sőt meg is akarták hívni.

Hanem az angol cionistákat kiszolgáló bal és líb politikusok.

Ez nem Morvait jellemzi, hanem az angol politikai balt, akik ha valaki nem azt hazudja amit ők akarnak hallani már is nem kívánatos. MER NEM DEMOKRATIKUSAK, hanem CION BÉRENCEK.

2009. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
unatkozik a félművelt kérdező
2009. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tessék mondani azon a konferencián lesznek palesztinok is?

Vagy csak egy év végi buli lesz?

Szerintetetek mi a fenéről szólnak a konferenciák?(összeülünk a haverokkal,leisszuk magunk a sárga földig,jól megdugunk mindenkit,az Elton Jonh meg énekel.vagy az Elton dugott meg és én énekeltem??)

2009. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A hivatkozott cikk ezt írta még elrettentésül:

"A párt (Jobbik) legellentmondásosabb vonása azonban a magyar cigánysággal szembeni viselkedése. Az idei EP-választások során a párt a roma népességet tette felelőssé a magyarországi életszínvonal hanyatlásáért, honlapján pedig az olvasható, hogy "a választóknak elegük van a cigánybűnözésből" - írja a The Observer."

Hol itt az ellentmondás? Bocs az OFF-ért.

A kérdező meg beláthatná, hogy kár volt ezt a kérdést feltenni, egyébként sincs egy "súlycsoportban" M. Krisztinával.

2009. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A Magyarországi gazdasági és társadalmi helyzetért (életszínvonal) soha nem tette a cigányságot felelőssé,

A bűnözésnek egy rájuk jellemző vonzatáért viszont igen, ami igaz is.

Nagy különbség!!! És ha ezzel etetik az angolokat az elég jelentős hazugság

2009. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"érdekes, hogy százezer provokatív jobbikos kérdezőnél nem érdeklődsz ezirányban"

Máshol is kérdeztem már ilyet. És nem vagyok Jobbikos sem.

Viszont megkérdezném tőled ezek után: anyukád hogy van? Úgy, ahogy hagytam?

2009. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!