Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz az az indexes...

Tényleg igaz az az indexes hír, mi szerint a jobbik tagjait körlevélben szólították fel, hogy minél aktívabban vegyenek részt az internet fórumain és népszerűsítsék pártjukat?

Figyelt kérdés
tudom, költői a kérdés, hiszen elég csak végignézni a mindent elárasztó jobbikos "kérdéseken", amelyek valójában nem is kérdések hanem eléggé átlátszó és agresszív meggyőzési kisérletek.
2009. nov. 14. 22:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

hahaha vicces vagy!Inkabb ne rohogtesd ki magad ezzel a kerdessel!

Egyebkent pedig Ez a magyar politika temakor!Ha nem tetszik keress magadnak inkabb egy olyat hogy Szex Szerelem Gyengedseg..hatha attol jobb kedved lesz!

2009. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom,hogy igaz-e ? De én már el sem olvasom az írásaikat.Olyanok,mint a Jehovisták,fújják a magukét,semmi más érvet nem hallgatnak meg,elgondolkozni pedig nem is akarnak.Nem érdemes velük foglalkozni.
2009. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem vannak dolgok amikben igazuk van, de az engem is nagyon idegesít bennük, hogy a fejükbe vesznek valami, és azt veszik a színtiszta igazságnak, más véleményét át se gondolják.
2009. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

különösebben nem is foglalkozom velük, csak amikor olvastam az indexes hírt, azt hittem, hogy hoax - aztán elkezdtem figyelni a fórumokat néhány portálon.

elképesztő mennyiségben vannak jelen a náci barátaink...

2009. nov. 14. 23:11
 5/30 anonim ***** válasza:
40%
Én a másik körlevélre vagyok kíváncsi, amelyik felsorolja azt az összesen talán egytucatnyi "érvet", amiből a jobbikosok egész munkássága áll. Az olyan sablonokra gondolok, mint pl. ha valaki pl. akár csak nyomokban is ellenzi a rasszizmust, arra azt kell reagálni, hogy "Majd ha a te húgodat erőszakolják meg a retek orkok!", vagy "Te biztos Pesten élsz, ha idejönnél Szabolcsba, rögtön mást mondanál" stb. Vagy ha valaki nem ért egyet a jobbikkal, akkor "Agymosott vagy, ne nézd az RTL Klubot!" vagy "Az egész sajtó a zsidóké, túl sok újságot olvasol!" stb. Annyira egyformák ezek a szövegek, hogy gyakorlatilag bárki az összeset össze tudja gyűjteni egy nap alatt. És ezek fáradhatatlanul újra és újra begépelik ezeket a baromságokat, és azt hiszik, hogy csak ők a kreatív eredeti gondolkodók, míg mindenki más "birka".
2009. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
függetlenül attól, hogy milyen színezetű portálon jelent meg a hír, a tény tény marad.
2009. nov. 14. 23:55
 7/30 A kérdező kommentje:

az "érv"készletük valóban eléggé szegényes, de azt a néhány lózungot annál hangosabban és agreszívebben ismételgetik.

és még ők mondják másokra, hogy agymosottak...

2009. nov. 14. 23:56
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Igaz. A korlevel az nem igaz, de az igaz hogy minden jobbikos ugy erzi hogy kotelessege aktivnak lenni. Szebb Jovot!
2009. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%

Évek óta nyilvánvaló, hogy a Jobbik erőszakos internetes suttogó- és víruspropagandát folytat. Tőlük származnak a cigány bűncselekményekről származó "egy becsületes állampolgár által írt" körlevelek, a képregények, a kormány ellen hangoló összeállítások, és ők árasztották el az összes fórumot, ahol szebbjövőznek meg cigányoznak/zsidóznak. Ezzel a manipulációval gondolom az a céljuk, hogy elhitessék az emberekkel, milyen sokan vannak.


Lehet, hogy erre sokan vevők, de sokan vagyunk olyanok is, akik már torkig vannak, látva ezt a tolakodó, agresszív erőlködést.

2009. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Kedves Elozo,

Arra szavazol akire akarsz. Szebb Jovot.....neked is!

2009. nov. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!