Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kellene nekünk magyaroknak is...

Kellene nekünk magyaroknak is egy minisztérium, ami csak nemzeti ügyekkel annak erősítésével, foglalkozik, hasonlóan azzal, ami most kezd kialakulni Európában?

Figyelt kérdés

Szlovákiában is állami szintre emelik a nemzet erősítő intézményt, ahogy a franciáknál.

Hogy megerősödhessen, a nemzeti öntudat, hogy ne lehessen nemzetellenes intézkedéseket megvalósítani, hogy erősödhessen az egészséges nacionalizmus, hogy a gyerekeinknek már természetes legyen amit mi csak szeretnénk.

Hogy egy nemzet lehessünk, itt a Kárpát-medencében ismét.


2009. nov. 14. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Javítás: patrióta
2009. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kérdező 22.25-ös kommentjéhez írnám: Én el tudom képzelni, mi folyok egy minisztériumban, mert én is dolgoztam ott hosszabb ideig. Én továbbra is azt mondom, az ilyesmitől ne várjunk túl sokat, és ez független attól, hogy ki van kormányon. Az apparátus 99 %-a ugyanaz.


Azzal persze egyetértek, hogy a koncepciókat, a fejlesztési irányokat nem a multiktól kell várni, én se onnan várom. De a minisztériumból se. A minisztérium egy közigazgatási szerv, aki szervez, nyüzsög, adminisztrál, de nem gondolkodik. A szellemi és a tudományos élettől kell(ene) megrendelni a koncepciókat a minisztériumoknak, de méginkább a pártoknak. De sajnos nálunk ez is hibádzik, mert a tudományban is már régen elnyomják azokat, akik valós értékeket tudnának termelni, és ez a szféra is csak a pártkáderek kifizető helye lett. Felőlem persze felállíthattok annyi minisztériumot, amennyit csak akartok, de ebből így önmagában tényleg semmi nem fog kijönni.

2009. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Barátom, a nacionalizmus egyedi balos és liberális értelmezése van ennyire eltorzítva, szándékosan.

Amiről te beszélsz az a sovinizmus! Nem összekeverendő!


[link]

2009. nov. 15. 10:54
 14/14 A kérdező kommentje:

a látom, megint a szokásos idióta jobbikos propagandista (az építész vagy mi) aktivizálta magát... akkor nincs is több hozzáfűzni valóm.


A f@szra húzott édesanyád az idióta!

Okosnak és liberálisnak képzeled magad, közbe meg ostoba és korlátolt vagy.

Nem érdekelnek a létező mechanizmusok és a valóság, csak hogy a zsidók a szent tehenek.

Nem érdekelnek a szociális hatások, a társadalom torzulásai, csak a nagy NEOLIBARBÁRIZMUS.

A tényeket sem fogadod el, csak a szabad szellem, de hogy mit is okoz a megvalósításának feltételeivel nem rendelkező országok esetében ( ami a mai magyar valóság) azt észre sem akarod venni.

Személyeskedsz mikor már nincsenek érveid, (amik amúgy is gyengék) és abban az álomban ringatod magad, amit a liberális felfogású barátaid plántáltak, hogy vagy valaki!

2009. nov. 15. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!