Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondanátok pár helytálló...

Mondanátok pár helytálló érvet a jobbik ellen?

Figyelt kérdés

Vélemények pl. a betyarseregrol és az ujmagyar gardarol.

Személyesen mélyen elítélem a rasszizmust és az antiszemitizmust.



2013. okt. 30. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, elmondom neked szépen, hogy ki miért szavaz a jobbikra.


- 80%-a a szavazóinak azért, mert azthiszik, hogy ők pontot tesznek a cigánykérdés végére (lehetetlen küldetés ha engem kérdezel, de hát az emberek elhisznek könnyen mindent)


- 19% azért, mert nem akar se Fideszt, se MSZP-t, se LMP-t és társait látni.


- 1% pedig a gazdasági programjaik miatt.


Na most mivel az első kettőből van a legtöbb aránylag, nyílván tőlük fogsz sok választ kapni. A maradék 1% pedig majd leírja neked, hogy mennyire megvalósítható ötlet az, hogy kiűzzük a multikat az országból, ezáltal visszalökjük magunkat 150-200 évvel, ugyanis a magyar nem igazán tud itthon mást előállítani, mint mondjuk a műtrágyát a földműveléshez.


Viszont mivel a GYK egy jobbikos oldal, nyílván ezzel megsértettem szinte mindenkit. Szépen lepontozzák és látván, hogy 0%-os hasznosságú, megnyugodnak, hogy nem nekem van igazam, hanem a "Haljanak a cigányok, az unió és a multik!" kommentelőknek :)

2013. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Vadkan01 ***** válasza:
33%
Az ózdi ügy elég kemény érv ellenük. Ózdon cigány sátrat akartak építeni, de a lakosság összefogott ellene(tehát teljesen civil összefogás volt), ekkor jött a Jobbik és ők aratták le a babérokat. A csattanó az, hogy éjszakánként buszokkal vitték Ózdra a cigányokat, ezzel már nem foglalkoztak...
2013. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Ozmium42 ***** válasza:
100%

A busszal érkező cigányok mítosz, soha senki nem bizonyította, mindenki csak hallotta valakitől. Ha már Ózd, akkor elég jó ellenérv, hogy feloszlatták az ózdi alapszervezetet (és sok másikat) egy szélhámos karrierista kedvéért, gyakorlatilag a legjobb eredményt hozó régiót tönkretéve ezzel.


Vagy ott van például az a sok botrány.


Ezen kívül az utóbbi időben látszik, hogy a stagnálás és a megfelelési kényszer miatt teljesen meghasonultak önmagukkal.


Egyáltalán miért szavaznál akármelyik pártra is? A Jobbiktól csak rosszabbak vannak még így is, de az egész rendszer korrupt.

2013. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
De szépen leírta az egyes. Így van.
2013. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésben leírt szavak a Magyar hajnal nevű frissen alakult pártra jellmző vonások. Ők azért váltak ki a Jobbikból, mert a Jobbik szerintük nem elég radikális. A rasszizmus, antiszemitizmus, betyársereg, stb. mind a Magyar hajnal jellemzői, támogatói. A Jobbik ilyenekben nem vesz részt.
2013. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jobbikos szavazó vagyok, de két dolgot tudok csak ellenük:


- ez a multiellenesség szerintem nem túl vidám játék...

- a külföldi magyarok kérdéskörét túllihegik


Az elsőnek van amúgy igaza én is azért szavazok rájuk, mert csak őket látom képesnek arra, hogy a közbiztonságot rendbe tegyék az országban, visszaadják a rendőrség tekintéjét, civil rendvédelmi szervezeteket hozzanak létre, stb.

2013. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szintén Jobbik szavazó vagyok.


Amiben nem értek egyet:

-A multiellenesség nekem sem tetszik.Szerintem inkább sok-sok kölcsönösen előnyös megállapodást kell szorgalmazni a multicégekkel ,mely a magyar termelőknek is előnyös.


-Ez a palesztin pátyolgatás nem tetszik.Ez valami divat, hogy egy szemita népet pátyolgatni kell egy pártnak?Ha nem zsidót akkor arabot?

Magyarország európai ország, semmit nem tehet értük.


-A külhoni magyarokat ügyét, szerintem is eltúlozzák.Azt hiszik, hogy népirtás folyik ellenük.Ebben tök olyanok, mint a liberálisok akik azt hiszik, hogy Magyarországon irtják a cigányokat meg füstölnek a krematóriumok.


A gazdasági programjukkal is van kifogásom.

Ha lesz a közelben fogadó óra, akkor elmegyek és kifaggatom az egyik képviselőt, hogy megértem, mit , miből , hogyan.

2013. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Személyesen mélyen elítélem a rasszizmust és az antiszemitizmust."


És ennek mi köze a kérdéshez?

2013. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, csak gondolta megosztja velünk. Nekem személy szerint nem jönnek be a szőke nők :\ De a barnák igen :)
2013. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

kedves kérdező!


én mondanék még egy érvet


a jobbikban nincsen szakmai munka

az egész pártban csak népszerűségi politika zajlik


népszerűségük azért van, mert olyanokat mondanak, ami a választók indulataira hatnak, viszont semmilyen szakmaiság nincs benne


az egész jobbik egy lufi, egy duma, nincs mögöttes, kidolgozott tartalma


miért?, nem egyeztetnek semmit az érintettekkel mert amit mondanak, azt saját kútfőből mondják, és nem feltétlenül találkozik a véleményük a realitásokkal


ez nagyon veszélyes, mert ez maga a dilettantizmus, a jobbik szakmai szempontból egy dilettáns párt, egyszerűen nem tudják, miről beszélnek


pl: Zagyva György Gyula, oké, most már nem jobbikos, de egy villanyszerelő volt parlamenti képviselő?!


meg Balla Gergő, egy cnc-marós ?!


még érettségijük sincs!


és a jobbik ilyen kaliberű figurákat állít ki, hogy döntsenek az implicit adók átütemezéséről vagy koncessziós jogok felülvizsgálatáról?


a jobbik ilyen figurákat állít ki, hogy döntsenek a haza és a nemzet sorsáról?


ez a felelőtlen dilettantizmus jellemzi az önmagát egyetlenigazmagyarkereszténynemzetinek beállító pártra?


tessék egyszer a jobbik mögé nézni! nem fogsz találni semmit


a jobbik egyetlenegy dologban jó, hatékony marketingük van


de ha felszállsz egy buszra, mi a fontosabb, hogy azt egy gyönyörű nő vezesse vagy egy buszsofőr?

2013. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!