Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szerinted van ciganybunozes...

Ha szerinted van ciganybunozes, kijelento mod nem kerdes, milyen partot preferalsz?

Figyelt kérdés
csak az irjon aki szerint van ciganybunozes, aki szerint nm az ne irjon, koszi.
2009. nov. 14. 12:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

Bocsi, olvasgattam a válaszokat, láttam, hogy az MSZP-s 0%-ra le lett pontozva, ezért a végére átfogalmazódott bennem a kérdés, arra válaszoltam.

Elnézést!

Előző voltam.

2009. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Mit kérdezel?


1) Milyen partot preferálsz? - Ha "igaz valami", akkor milyen partot preferálsz? De igaz, ezt kijelented.

2) Milyen partot preferálsz? - Mivel "ez van", ezért milyen partot preferálsz? De csak azokat kérdezed, akik szerint "ez van".

3) Milyen partot preferálsz? - Mivel csak azokat kérdezed, aki szerint "igaz valami". Mellesleg "hittérítesz", hogy szerinted mi van.


Én pl. az árnyas júliusi földközi-tengeri olasz partot ;)

2009. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

15:01

én meg Miami beach :D

2009. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Ez a két mondarész hogyan jön össze???

Most akkor megengeded a válaszolóknak, hogy legyen véleményük, vagy nem,"

tudtam, hogy lesz egy nyelvtanhuszár. A kérdést 'Ha' nélkül kezdtem el kiírni, utána írtam át, így feltételes, mind1.

A lényeg, hogy nem kérdés, hogy szerinted van e cigánybűnözés, hanem, hogy ha van szerinted, akkor... érdekelnek a vélemények, de most nem érdekel az, hogy ki szerint nincs meg mit gondol, hanem csak annyi, hogy aki szerint van, az milyen pártot részesít előnyben.

2009. nov. 14. 15:14
 15/21 A kérdező kommentje:
Jobbik párti vagyok. De az MSZP-seket is felpontoztam, nem le. Itt nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki mennyire nem szereti a másik pártot vagy ilyesmi. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy akik szerint van cbűnözés, azok milyen pártot képviselnek. Itt jelenleg nincs helye egymás mocskolódásának a pártok miatt, ebben a kérdésben nincs.
2009. nov. 14. 15:17
 16/21 A kérdező kommentje:
utolsó kettő, láthatóan az IQ-tok nem éri el a megfelelő szintet, ezért kezdtek el félrebeszélni.
2009. nov. 14. 15:18
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

Igen van cigány bűnözés.

Párt:MSZP felé hajlok még mindig, a jobbikos eszmékkel nem értek egyet. Mert a jobbik egy kalap alá vesz minden cigányt, dolgozót, léhűtő bűnözőt, mindenkit!

2009. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
igen van, jobbik
2009. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
Fidesz!
2009. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

Ja és igen sajnos van cigány bűnözés.

Utolsó voltam.

2009. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!