Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannnak Mo-n ilyen emberek?

Vannnak Mo-n ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Akik a természetben élnek mondjuk 1 erdőben (nem a hajléktalanokra gondolok) és úgy élnek mit régen az ilyen természetközeli népek? Ha tudtok ilyenről leírnátok? Szívesen "művelném" ezt az életmódot. Imádom a természetet, az állatokat. Utálom ezt a mai modern világot... bárcsak 400 éve születtem volna amerikában..
2013. okt. 27. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Vannak. Kimész az erdőbe, összedobsz egy faviskót és élhetsz így. :D
2013. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Vannak. Téged sem tart vissza semmilyen jogszabály attól, hogy kiköltözz az erdőbe.
2013. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, visszatartaná, ugyanis az erdő is valaki (legfeljebb az állam/megye) tulajdona.
2013. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amerikában, vagy fent északon megtudnád ezt csinálni egyébként ha annyira szeretnéd. Előző voltam.
2013. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem tudod megtenni, mert az erdő az államé, a fa az államé. a vad az államé

minden az államé

2013. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Kimész az erdőbe, összedobsz egy faviskót és élhetsz így."


És hol van olyan erdő ahol a tulaj ebbe nem szól bele? Mert hát ugye építkezni és fűteni valószínűleg az ő fáiból fogsz, nem a tüzépről viteted ki.

2013. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ilyen szinten nincs, de ajánlom, hogy nézz utána Gyűrűfű településnek!
2013. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Egy hektárnyi erdő, vadászati joggal, elkerítve, kb 1 milla. 100hektár 1Km2, tehát nem olcsó dolog remetének lenni törvényes úton.:D Nyilván olcsóbbak is vannak, de nagyságrendekkel nem igen. 30 millióért már kapsz kb 20hektár erdőt és egy szép darab kaszálót.:D
2013. okt. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyűrűfűn jártam, nagyon szép hely. Ajánlom én is nézz utána. Vannak ott ilyen "vendégházféleségek is" , ajánlom menj majd le oda nyáron nyaralni egy pár napot. Körülnzel. Aztám eldöntöd tetszik-e.

Egy dombos, legelős vidéket kell elképzelni, van pár ház rajtuk , egymástól viszonylag messze. Általában vályogtéglákból készült házak, tetejük normál piros tető, de lehet h valahol szalmát is láttam, talán.. Nem egy háznál vannak lovak is. És természetesen bioizék minden mennyiségben.

2013. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és persze erdő is van arra fele. Erdőkkel-legelőkkel tarkított dombos vidék.
2013. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!