Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán azt mondta hogy az...

Orbán azt mondta hogy az energia 5-ször olcsóbb lesz mint az EU-ban és hogy mi vagyunk Európa vezető éllovasa. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy 4 év múlva nálunk lesz a legolcsóbb az energia,mert atomerőművet építünk (mellesleg a tervezéshez minimum 5 év kell!!).


Eléggé hiteltelennek érzem ezeknek a beszédeknek a tartalmát.



2013. okt. 21. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Szögödiesen beszél...


(Miért jó szegedi csajjal járni? Nem azt mondja szex után, hogy mége"cc"er, hanem azt, hogy mégö"cc"ör...)

2013. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem mindegy? Ha azt mondja simán, hogy olcsóbb, az is olyan kamu, mintha 5* olcsóbbat mond. Mitől mégis, a hitelt amiből építenénk nem kéne törleszteni, vagy közmunkások építenék fából és vaskarikából?
2013. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért neked mindegy, ha azt mondja a boltos holnap emelni fogja xy árát hétezerrel vagy kétezerrel?

Nem tudom én érzem a különbséget és az is feltűnt, hogy ez egy feltételezés ... valamint annak is tudatában vagyok, hogy a franciáknál 80% fölötti az atomból nyert energia... Valamint megfelelő körülmények között biztonságosan üzemeltethető természeti katasztrófák, pedig nem veszélyeztetik paks környékén ( a földrengés is ritka és nem túl erős)

2013. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Komplikato ***** válasza:

Vegyik ki a szövegből azt, hogy mennyivel olcsóbb és tekintsünk CSAK arra, hogy olcsóbb.


Tény:

1. Jelenleg hazai áram még Paksból is sokkal drágább, mint ha a franciáktól vennénk.

2. Paks bővítése 3-4000 milliárd(!) lesz, de már most vannak hírek 5000-es büdzséről!

Energetikai elemzések alapján ebből 20 évig nemhogy olcsóbb nem lesz, de talán drágul is az áram.

3. Magyarországon egyedülállóan magas 30% (!) adótartam van az energiaárakban! Ami jórészt a jelen kormány sara.

(Mindeközben szinte egyetlen extra profit növelő jól menő cég az állami MVM, amely cég nem kicsit rátett a hálózat használati díjra nemrég!)

2013. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

KAMPÁNY szöveg!!!


Adó csökkentésről beszéltek és adókat emeltek (szinte az összeset). Már nem emlékszem, utána kéne nézni, de nagyságrendileg harminc új adót találtak ki.

Ne higgye senki, hogy ez rólunk szól.

2013. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
paksi erőmű azért nem hatékony, mert nem elég modern ... Nem véletlen, hogy pár éve a teljes felújítás és a leállás a téma magyarországon.
2013. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!