Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal ha megint hatalomra...

A baloldal ha megint hatalomra kerülne akkor megint mindent elvenne a sportoktól? És mire menne az a pénz?

Figyelt kérdés

Nem a stadionokra gondolok csak.

A 2002-10 között lévő időszakban 1 stadion se épült, sőt minden sport kevesebbet kapott. Mégse lett jobb az egészségügy, nem lett jobb az életszínvonal, sőt utóbbi nagyot csökkent. És még a magyar sport legrosszabb olimpiai szereplése is a Gyurcsány kormány idejére tehető.

Most akkor elvennék a sportoktól a pénzt, de mire menne? Mit kezdenének azzal az alig pár milliárddal mikor 2002 és 2010 között több ezer milliárddal se tudtak segíteni a magyar családokon?



#MSZP #s nagy bukás
2013. okt. 19. 23:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Legközelebb inkább 100ig számolj, majd köttesd ki a netet...
2013. okt. 20. 10:12
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

az emberek rosszabbul élnek, mint az mszp idején, fordítsuk meg a kérdést: miért jó az, hogy stadionokat építünk és egyéb sport mindenre kiterjedve... ha az emberek nem élnek jobban mint az mszp idején? ha az mszp mind lenyúlta, akkor hová teszi a fidesz ezt? miért nincs fejlődés, ha annyira jólelkűek és fejlesztik az országot, nem lenyúlják? mi hazsna az embereknek aból, hogy állítólag jobb a sportteljesítményünk?


erre általában csak annyit tudnak mondani a szimpatizuánsok hogy elmúltnyolcév. és mi lesz 2014ben? elmúltnégyév?


bajnai visszafordította az ország hanyatlását, 1 év alatt, bár nem tudta kijavítani 7 év kárát, ez tény, az előtte lévők tönkretették az országot, ez is tény. de az is, hogy a fidesz egy fokkal sem jobb, sőt, aszimmetrikus propagandával hiteti el az emberekkel, hoyg midnen egyre jobb, holott számokkal bizonyítható, hogy nem így van, és sokkal nehezebb megszorításokat nyögünk most, mint 3 éve.


több kkv szűnt meg, a fizetések reálértéke alacsonyabb, magasabb az áfa mint a nálunk sokkal fejlettebb országokban (bárhol európában), ugyanakkor a bérek fele, negyedannyit érnek, mint ezekben az országokban. még a súlyos munkanélküliséggel küzdő spanyolországban is több ideig jár munkanélküli támogatás, és hamarabb találsz állást, mint az állítólagosan jól teljesítő magyarországon. hiába 27% a munkanélküliség, ha fél éven belül munkát tlaálsz és addig támogatnak is, mint itthon ahol másfél évig keresel, de csak 3 hónapot támogatnka, addig emg levegőn élsz.


nem a közmunkából lehet jövőképet építeni, és aki diktatorikus módszerekkel tönkreteszi a nemzeti kis-középvállalkozókat, az nem tudja elhitetni velem, hoyg ő nemzeti demokrata.


persze én nyitott vagyok logikus és ésszerű ellenérvekre, de az a baj, hogy az emberek többsége csak érzelemből vitatkozik, és érzelemből is szavaz. a politika ma már enm a szakértelemről szól, hanem tömegpszichológiáról.

2013. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

visszafordította a hanyatlásból? Ez a visszafordítás kb oylan eredmény, mint a 2012-2013 közötti lejt menetből újra pozitívban vagyunk!


Bár van egy fontos különbség a kettő között!

Bajnai idején 20 milliárd dollár imf kölcsön volt a zsebünkben. Még az elmúlt egy évben, pedig ezt a 20 milliárd dollárt kellett visszafizetni!

2013. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

azért nem ugyanaz, mert orbán a saját 3 éves hibáit javítja az utolsó évben, így értelmetlen az elmúltyolcévezés azért sem hiteles. míg bajnai az mszp hibáit korrigálta.


sokra meg nem megyünk az imf visszafizetéssel, ha az emberek ugyanúgy nyomorognak.


továbbá hiába fizetjük vissza, ha közben az állam rosszabbul teljesít. a hitel nem ördögtől való, jól kell befektetni a kapott pénzt, és a haza fényre derül. most orbánék lerombolták magyarország hírnevét, és a bizalmat az állam felé, nincs gazdasági aktivitás, az ország vegetál. ezért sem az átlagpolgár, sem a befektető nem teszi be ide a lábát, legfeljebb akkora mamutok, akik biztosan számíthatnak az olcsó képzetlen munkaerőre. de már ezek is inkább itthagynak minket, mert túl problémás, hogy 2 hetente változik az alkotmány emg a törvények.

nyilván vannak kockázatkereső befektetők, de mégis a legtöbben inkább a kiszámíthatóságra szeretnek építeni.

2013. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Akkor az mszp ideje alatt miért nem javultak ezek, hisz nem költöttek a sportokra?"


Olvasd el megint figyelmesen, amit írtam, előbb utóbb menni fog, én hiszek Benned;)


Írtam én egy szóval is olyat, hogy az MSZP költött egészségügyre? És olyat írtam, hogy az MSZP alatt jobb volt az egészségügy? És olyat, hogy az MSZP alatt jobb volt bármi? És olyat írtam-e, hogy a sporton való spórolástól automatikusan jobb lesz az egészségügy?


Csak ez a példa merült fel korábban, mint alternatív fejlesztendő ágazat, és sikerült egy kapitális baromságot írnod róla, gondoltam, jelzem. Azt kezdesz az információval, amit szeretnél.

2013. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Biróm mikor a mocskos zs.dó bérencek oktatnak ki másokat.

Ne feledjétek, lógni fogtok még."


Tehát amikor a tanítónéni olvasott szövegértéses feladatokat adott, akkor ő is zsidóbérenc volt? Vagy még nem vagy második osztályos? Akkor jobb, ha előre felkészülsz ezekre a balliberális összeesküvők által szerkesztett dolgozatokra, én mondom, a nemzetvesztés netovábbja ez!

2013. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16:

Te olyan marhaságokat írsz, hogy mindjárt kitüntet téged gyurcsány.

2013. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Téged meg kétszer fog kitüntetni a gyurcsány! Blőőőő!
2013. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!