Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer jövőre a Fidesz, ki...

Ha nyer jövőre a Fidesz, ki hagyja el végleg az országot?

Figyelt kérdés
Ha nyer jövőre a fidesz, akkor már nem lehet őket soha leváltani, és az ország is csődbe megy. Én köszönöm, de ebből a hazaáruló, cigány pártból nem kérek. Mondjuk a többi párt sem jobb, kivéve a Jobbikot. Róla nem lehet véleményt alkotni, hiszen még soha nem is kormányoztak. Lehet hogy jobb lenne, de az is lehet, hogy ugyanolyanok, mint a többi? Ki tudja?

2013. okt. 19. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
És ezt Te honnan veszed, hogy akkor nem lehet őket soha se leváltani..? Ez nettó butaság
2013. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

"Ha nyer jövőre a fidesz, akkor már nem lehet őket soha leváltani"


LOL 1.


"és az ország is csődbe megy"


LOL 2.


"a hazaáruló, cigány pártból nem kérek."


LOL 3.


"Mondjuk a többi párt sem jobb, kivéve a Jobbikot."


ROFL 1.


"Róla nem lehet véleményt alkotni, hiszen még soha nem is kormányoztak. "


A Kommunista Munkáspárt sem kormányzott még soha. És én sem. Az, hogy nem kormányzott még soha, nem jelenti azt, hogy bármit is jól csinálna odakerülve.


"Lehet hogy jobb lenne, de az is lehet, hogy ugyanolyanok, mint a többi? Ki tudja?"


Próbáld meg logikus gondolkodással elolvasni a programjukat, és rájössz, hogy elszigetelnék az országot a gazdagnak tartott országoktól. Új "barátaink" lehetne például Észak-Korea és Irán. Fantasztikus országok...

2013. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó ,Oroszország valóban jó hely.

Többször jártam már ott.


Sokkal európaibb, mint mondjuk Franciaország,amiből lassan Bantuisztán lesz az öngyilkos politika miatt.

2013. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Orbán.
2013. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dick Esmen ***** válasza:
63%

"Ha nyer jövőre a fidesz, akkor már nem lehet őket soha leváltani"

Oké...

2013. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

szerintem a jobbikosok is ott lopnanak ahol csak tudnak

max lenne par intézkedés, hogy meg legyen a népnek a cirkusz


nem tudom elmegyek e de van rá esély

de ha nem nyernek akkor megg akkora hirig lesz, felgyujtjak majd bp-t

2013. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Komplikato ***** válasza:
73%

"de ha nem nyernek akkor megg akkora hirig lesz, felgyujtjak majd bp-t"


Nocsak, nocsak. Más is emlékszik még mi volt itt 2002-ben is? :)

2013. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Akár nyer a Fidesz, akár veszít, a kivándorlást nem lehet megállítani.


Én annak drukkolok hogy legyen sikeres az ország, lehessen itt is boldogulni, teljesen mindegy hogy ki irányít.


Totálisan mindegy hogy Fidesz-Mszp-Jobbik vezeti az országot. Ha csődbeviszik az országot, majd a külföld kinevez ide egy főintendánst, és majd az lesz a vezető. Még az is jobb mint a polgárháború.

2013. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem mondom, hogy soha mert aminek kezdete van annak vége is. Még a diktátorok sem maradtak örökre. Az viszont más kérdés, hogy 9 éves kinevezések után mikor lehet majd leváltani a Fideszt. Ha elveszítik a választást, akkor sem lesznek leváltva, mert mindenhol az ő emberük van és ott tesznek majd keresztbe a következő kormánynak ahol tudnak. Tehát, a Fidesz leváltása minimum 9 év múlva lesz ha lesz.
2013. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a 9-esnek. A 2/3-ad fidesz országot hozott ránk. Minden fontos helyre be vannak betonozva. Ezúton is köszönöm azoknak akik ezt 2010-ben lehetővé tették. Gratulálok a sok naív hiszékeny embernek!
2013. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!