Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szólnátok ha ezt lehetne?

Ti mit szólnátok ha ezt lehetne?

Figyelt kérdés

A híradóban halottam, hogy Franciaországban tüntetnek mert elvittek az országból egy roma lányt.


Nálunk lassan azért vannak tüntetések, mert itt vannak. Ha ennyire hiányzik nekik egy, akkor innen bőven lehetne kivinni többet is. Ha egy távozása ilyen megrázó volt sok ezer diáknak, hogy most képesek bohóckodni miatta, akkor mennyire nagyon örülnének ha menne pár százezer:)


Nem utolsó sorban a romák is jobban járnának, mert kint valószínűleg több pénz jár a semmittevésért mint nálunk.


Akárhogy nézem itt mindenki csak nyerne.


Mit szólnátok?



2013. okt. 18. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sokan díjaznák.
2013. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
még a repjegybe is beszállok, csak menjenek.
2013. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Azok a koszovói cigányok nem kaptak menekültstátuszt.


A lány apjának többször volt már dolga a francia rendőrséggel és az anyuka is problémás volt.


Egyébként pár száz szélsőbaloldali , anarchista tüntetett.

2013. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Fizetem egy dzsipó kiccsalád vonatjegyét Pesttől Párizsig, ha törvényileg garantálják, hogy soha nem jönnek vissza.
2013. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Pont erről beszélek én is már elég rég óta. Fű alatt államilag meg kell bízni egy magyart, hogy menjen ki Franciaországba, hozzon létre egy cigánymentő alapítványt, ami cigányoknak segítené elhagyni Magyarországot, hiszen itt mérhetetlen rasszizmus és etnikai üldözés van.

A hivatalos szöveg az lenne, hogy ő egy hiperszuper liberális fazon, aki kiment Franciaországba és amikor meglátta az ottani jólétet, akkor még a könnye is kicsordult, hisz a szegény, itthoni cigányságra gondolt és az ő sanyarú nyomorukra. Nosza, létre is hozta az XYZ Alapítványt, hogy megmentse a kiközösített romákságot és emberi életet tudjon nekik nyújtani Nyugat-Európában. Szerintem az európai liberálisok is támogatnák őt még anyagilag is, amennyi eszük van, ráadásul a háttérben a magyar állam is nyomatná a pénzt, hogy minél több cigány távozzon, a TV-ben meg mennének a reklámok, hogy ilyen lehetősége van a cigányságnak, szóval a média segítségével divatot teremtenénk belőle. Simán meg lehetne csinálni, csak kell egy bevállalós faszi, aki a magyarországi cigányság hősévé akar válni. :D

2013. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:
47%

Chimera, mindez létezik Froban. :) Kivéve, hogy a magyarokat még nem nagyon emlegetik, ellenben mutogatják Romániában hogy bánnak a cigányokkal, azt hiszik, hogy direkt kunyhóban lakatják őket, szemétben és elzárt csapokkal, úgyhogy szegények azért mennek Fro-ba.

De már van alapítvány a romákért.

2013. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Jojj, hát akkor fel kéne karolnunk azt az édes, drága alapítványt! :D
2013. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Kell aláírok petíciót had menjen a drága Franciáknak ők majd babusgatják őket. Ez tetszik :)
2013. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni de a Franciák már megízlelték a cigányság többségi kultúrályát. Minket rasszistáztak, hogy gyűlöljük a cigányokat, befogadtak egy csomot, de egy kb 1 év mulva közölték, hogy ez így annyira nem jó és visszatelepítik őket. Kanadában ugyan ez. Tárt karokkal várták őket, hogy majd megmutatják mekkora antirasszisták majd pár év mulva közölték hogy akkor most szépen mehetnek haza. Így most főként romániába és Magyarorzágba küldik őket vissza. Jó ötlet de szeretném én látni a gyakorlati részét is. Mondjuk hogy mindenki jól járna az biztos.
2014. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!