Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok ilyen intézkedés...

Mit szólnátok ilyen intézkedések bevezetéséhez?

Figyelt kérdés

-Aki elkövet valamilyen bűnt, annak kilépőre lesz szüksége, hogy elhagyhassa megyéjét és az országot. Ezt a helyi rendőrőrsön igényelheti és egy alkalomra érvényes


-A rendőröknek, katonáknak, határőröknek és vámtiszteknek törvényileg ki lenne adva, hogy legyenek barátságtalanok és mogorvák, valamint piti ügyekben (pl. valaki eltévedt) ne segítsenek senkinek


-Rendőr, katona, határőr és vámtiszt alkalmazhat testi fenyítést, ha úgy ítéli, becsülete csorbul


-Létesülne egy "nemzeti ABC" állami bolthálózat, ahol kenyeret, tejet, sót, lisztet, cukrot és hasonló termékeket lehet vásárolni, kizárólag Magyarországon előállított cégektől


-Minden ember kapna havonta egy kuponfüzetet, amiből kedvezményes áron megvásárolhatja napota, az alapvető, életbenmaradáshoz szükséges élelmiszereket a nemzeti ABC-k ből



-Aki le akar érettségizni, annak kötelező egy nyarat közmunkával töltenie, ami nem lehet szellemi munka


-Börtönök életkörülményeinek lecsökkentése


-Benzinár emelése 50%-al, tömegközlekedés árának csökkentése 50%-al


-Új himnusz írása, amely szomorkodás helyett az országot dícséri


-Háromkamarás parlament bevezetése, az első kamara foglalkozna a politikusokkal, a második a tőkésosztállyal, a harmadik a munkásosztállyal


-Május elsejét, a politikusoknak és a tőkésosztálynak kötelezően az utcán kell töltenie, sátorban hálva, házaikba ezidő alatt a munkásosztály költözhet be, akik többek között bármit megehetnek a hűtőből.



2013. aug. 27. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyik nagyobb baromság mint a másik.
2013. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Mindegyik hülyeség, de ez különösen!


"Benzinár emelése 50%-al, tömegközlekedés árának csökkentése 50%-al "


A buszok mivel működnek? Levegővel? Ki fizetné a buszok tankolását? Idióta vagy kérdező! Kezeltesd magad sürgősen.

2013. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak magánszemélyek számára lenne drágítva
2013. aug. 27. 20:10
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem támogatom.. aki ellop egy almát az nem bűnűző...vagy akinek nem ég a lámpája ezt komoly rablás vagy testi sértésnél megérteném.


2. Az aztán fas-za lenne ne is haragudj meg..


3. A demokráciát azt elfelejtetted? Ezt akkor alkalmazhat ha illegálisan jár el az illető és azért nem mert esetleg kicsúszik a száján, hogy "te igen f$sz"


4. Ez nem lenne rossz dolog de én kiterjeszteném mondjuk Horvátországgal közösre így hozzá jutnál a Mizo-hoz Zárába is és a Jamnicá-hoz Debrecenben is.


5. Ez is jó ötlet de csak az kaphatna szerintem aki nem követett el még gyilkosságot vagy 15 napon túlgyógyuló testi sértést.


6. Ez nem jó, inkább valami értelmi munka kéne.


7. Egyértelműen meg kell lépni ezt.


8. Are you normaly?


9. Erre én is gondoltam már de mivel a himnuszunk már több száz éves lassan kétszáz így ezt én elvetném de akár miattam...


10. Hát én nem tudom..


11. Hát te hülye vagy..

2013. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik.

Elég utópisztikus.

2013. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egytől egyig baromság.
2013. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezeltesd magad!
2013. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a kenyér nem alapvető élelmiszer, sőt kerülöm is, cukrot szintén...

Túl sok fidesz maszlagot hallgatsz, aki fideszes ne fáradjon a gondolkodással, a pártja megteszi helyette, és elosztogatja a haverjainak az országot.

A himnusz meg a történelemünkről szól, sokáig tartott mire lett egy, szerintem szép.

Még több politikus=még több naplopó.

Munkás osztály nincs, van nagyon csoró, meg nagyon gazdag ebben az országban, meg néhányan a kettő között.

A benzin ár emelése beépül a kenyérbe, tojásba satöbbibe.

Hiába mint írtam fidesz szavazóknak nem kell ész, sajnos közdaságból is nagyon buták. De ez van.

Amúgy így is effelé megyünk, hogy lassan már az emberek élelmiszer jegyet kapnak, csak az a háború után szokott lenni, itt meg az elmúlt 60 évben nem volt háború.

Ha egy ilyet bevezetnének szerintem az ország elásna magát, Európa szégene lennénk.

Ne gonolkodj! Árt az neked!

2013. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos, a rendvédelmi szervek, valamint mentősök, meg egyéb hasonló munkakört betöltő emberek jó része határozat nélkül is mogorva, többük egyenesen bunkó. Ellene kellene tenni. Mi jogon beszélhet úgy egy hajléktalannal, mint a kutyával? Mitől több ő? Attól, hogy van háza, vagy mert rendőr? Egy mentős mi jogon bánhat úgy egy részeggel, mint egy anyagyilkossal? Mindenkinek szabad akarata van, szabad akaratából cselekszik. Ő úgy döntött, iszik, és hogy túlzásba vitte, az is az ő döntése volt. Na és? Lehet, hogy ugyan úgy dolgozik, mint más, ugyan úgy fizeti a tb-t, mint egy józan. De ha nem, akkor sem lehet(ne) megkülönböztetni egy ellátásra szorulót egy másik ellátásra szorulótól.

Zárójel, olyan, hogy határőrség, már nincs, zárójel bezárva.


Gimnázium alatt úgy tudom,kötelező valamiféle szociális munka, de elég sok a kiskapu, sajnos. Pedig ebben van ráció.


A börtönös dologgal egyet is értek, meg nem is, most nem megyek bele bővebben. De emberiségi jogokra hivatkozva úgysem csökkenek az életkörülmények, erre mérget veszek.


Himnusz: Sajnos az új Himnusztól nem lenne változás az emberek fejében, és egy "Ne dögöljön meg a szomszéd tehene" kezdetű népdal sem bírná őket jobb belátásra.


A parlamentet én lebontanám. Na jó, az épület szép, maradjon. A brigád mehet az állatkertbe. Az új majomketrec építése sok embernek biztosítana munkát.


Rendőr, katona és a testi fenyítés... Ha úgy ítéli, hogy becsülete csorbul? A rendőr 3-at belerúg Fecóba, mert az a felmenőit szidta. A rendőr erős, plusz még rossz helyen is találja el, Fecó meghal. A rendőrt felfüggesztik (vagy nem...), Fecó feltámad... Ja nem, nem támad. És biztos megvigasztalja a családját, hogy a rendőrt felfüggesztik, mert hogy jóeséllyel le nem ültetik, az tuti.


Egyébként már csak a Vesszen Trianon hiányzik a végéről! :D

2013. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Magyarországon hogy állítanál elő sót, rizst,borsot stb.

A Himnusz pedig tökéletes. Miért kellene dicsérni az országot? Megteszi ezt a Fidesz és a Jobbik is.

Az ötleted elejétől végig hülyeség.

2013. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!