Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs Magyarországon...

Miért nincs Magyarországon egy tárgyilagos közszolgálati televízió híradó?

Figyelt kérdés
Elvileg az M1-től várnám el a korrekt tájékoztatást, ellenben amit kapok jelenleg az köszönő viszonyban sincs vele.

2013. okt. 18. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
azért, mert a fidesz hatalmában van, és a fidesznek nem az az érdeke, hogy korrektül tájékoztasson, hanem, hogy szeresd, és ezután is rá szavazz
2013. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert fizetni kell a tv-t. Aki fizet az diktál m1 nem fidesz kézben van hanem kormány kézben. Mivel állami tv -_-'.
2013. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy közszolgálati televízió szerintem sem a kormány, sem egy párt tulajdona nem lehetne.
2013. okt. 18. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A médiát emberek működtetik, a semlegességre csak törekedni lehet...
2013. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

állami pénzből van fenntartva az állam=kormány

régen mszp-s volt.

2013. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem véltelenül hívják "királyi TV-nek" Mindig is a mindenkori kormány szócsöve volt.

Amúgy semelyik média sem tárgyilagos, mindegyik manipulál.

2013. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A közszolgálati médiumokat rossz hallgatni annyi mindenről nem számol be amit a fidesz rosszul csinál.A helyzet sajnos ez. Féltik az egszisztenciájukat,jól is keresnek és ezért inkább feladják a gerincességüket. A saját lelkiismeretével mindenki maga számol el.Nekem is kínáltak már több pénzt a munkahelyen de olyan dolgot kellett volna csinálnom ami ellentétes az elveimmel. Nem fogadtam el!
2013. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!