Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te mi a túró (rudiért) maradná...

Te mi a túró (rudiért) maradnál Magyarországon?

Figyelt kérdés
Miért nem menekülsz fejvesztve mint a többi?
2013. okt. 16. 14:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
14%

"Amikor viszont Szentpéterváron jártam, mindenütt csak szép európai emberekkel találkoztam."


Nekem is volt orosz barátnőm; szőke haj, kék szem, fehér bőr. :) Nincs is szebb annál. :)

2013. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%

Semmi az egész. Mert itt itthon vagyok. Aki nem tudja magától, hogy ez mit jelent, annak nem magyarázom el. Ennyi fölösleges időm nincs.

Ja, ami az anyagiakat illeti, kösz, megvagyok. Szeretek utazni, tehát megteszem. Szeretek beszélgetni, más helyzeteket, szempontokat megismerni, tehát megteszem. Szeretek dolgozni, tehát megteszem. Azt még nem tapasztaltam, hogy ezekben valaki akadályozott volna. A bürokratikus akadályt nem tekintem akadálynak, megoldom.

2013. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
24%

"Ahhoz hogy hobbidat űzhesd, családodat eltarthasd, ahhoz pénz kell, a pénzt pedig elő kell teremteni, ehhez pedig dolgozni kell, tehát, rossz a felvetésed!"


És? Előteremtem. És igen, dolgozni kell hozzá. Nyugaton se fognak ezek megváltozni, csak olyan dolgokat adsz fel huszonévesen, amiket még nem fogsz fel. Később pedig, amikor keresed a boldogságod, nem fogod megtalálni a "jó fizetésben".

2013. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
21%

"Később pedig, amikor keresed a boldogságod, nem fogod megtalálni a "jó fizetésben"."


Tévedsz. Nekem egy jó munkahely, jó fizetés, kiszámítható életkörülmény mindennél többet ér! Én már megtaláltam a boldogságot, úgy hívják, hogy munka! Nekem ez a család centrikus maszlag nem jön be. Barátaim otthon is és idekinn is vannak szép számmal, nem tudom, miért csak a magyar barátok számítanak? Ugyanolyan programokra, eseményekre járok a barátaimmal itt is, mint otthon, csak éppen mellette jobban, szebben, kiszámíthatóbban élek.

2013. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
20%

"Amikor végigmegyek 1-1 utcán mindenféle idegent látok , afrikait , arabokat , függönybe tekert nőket.Felfordul a gyomrom az ilyesmitől. "


Tipikus betokosodott, mindenki mást gyűlölő ember lehetsz ez alapján! Minél színesebb egy társadalom, annál több látásmódot, gondolkodásmódot ismersz meg.

2013. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
53%

"Tipikus betokosodott, mindenki mást gyűlölő ember lehetsz ez alapján! Minél színesebb egy társadalom, annál több látásmódot, gondolkodásmódot ismersz meg."


Miből gondolod, hogy gyűlölöm őket?


Szerintem inkább akadályozzák a fejlődést, tönkreteszik az európai kultúrát.


Ha egy olasz vagy spanyol idejön, vagy egy francia elmegy Svédországba az rendben van az jó dolog, de ha olyan középkori gondolkodású közel-keletiek jönnek ide,azt rossz dolognak találom.


Jó példa Japán.Elég izolált ország , társadalmilag , kulturálisan.A világ talán leghomogénebb országa.Egyben a legfejlettebb , legmodernebb legsikeresebb is.

Ők nagyon vigyáznak a kultúrájukra.

Ezt kellene követni , és az értékeket megőrizni nem pedig lerombolni.

2013. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
53%

"Én már megtaláltam a boldogságot, úgy hívják, hogy munka!"


Sok boldogságot. Remélem majd osztozik örömödben, bánatodban, melletted áll betegségben, meglep a születésnapodon. De remélem megérted más ember álláspontját, akinek nem a munka a boldogság. Nem vagyunk egyformák.

2013. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Te nyugodtan mehetsz, nem fogsz hiányozni!
2013. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Mert ez a hazám, itt vagyok otthon és nem szeretnék egy másik ország másodrangú állampolgára lenni. Ezt a földet a sajátomnak érzem, ráadásul a családom és a barátaim is itt vannak és nem hagynám el őket.
2013. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
62%
Nem megyek sehová sem, itt születtem, itt akarom feldobni a pacskert is. Európa nem szívlel bennünket, ha itthon beszélek valakivel, legalább tudom, hogy megérti. A külföld egyébként is azt hazudozza, hogy minden magyar náci vagy nyilas, vagy kettő az egyben, szóval ez kissé ártalmas a megítélésünknek. Tény, hogy borzasztó nehéz itt élni, mert alig van munka, ráadásnak a nyíltan rasszista és erőszakos kisebbségünk végül is már a fejünkre nőtt. Ezt drámaian húzza alá, hogy 4-5 roma kalapál általában 1 szem magyart (rosszabb esetben idős magyart). A klíma viszont többé-kevésbé jó, a környezetre sincs panasz, látnivaló is akad bőven, kivéve amit egyes állatok össze nem szemetelnek, vagy locsolnak le festékkel. A magyar csajok tényleg a legszebbek. Elismerem, hogy munka nélkül okádnivaló helynek látszik Magyarország, de erről a politikusok tehetnek, inkább őket kéne elkergetni a p.csába, nem a népességet kihajtani külföldre.
2013. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!