Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi miért nem tudunk egy...

Mi miért nem tudunk egy kicsit is nacionalisták lenni, mint pl. az oroszok?

Figyelt kérdés

"egy ismeretlen késsel szíven szúrta a barátnője védelmére kelő Jegor Scserbakovot."


Egy ilyen gyilkosság történik és az oroszok szétverik a fél várost. Velünk pedig minden héten történik egy (főleg öregezéseknél) és egy kis hümmögésen kívül semmi válaszreackió.


2013. okt. 14. 15:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2013. okt. 14. 15:27
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy szerinted ez a megoldás, hogy a csürhe szétveri a fél várost, úgy hogy azt sem tudják, ki a gyilkos... Gratulálok.
2013. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Az oroszok összetartóbbak.

Nincs akkora liberalizmus ráerőltetve a társalmukra, így nem züllik , bomlik.


Viszont a város szétverése felesleges és értelmetlen.

2013. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

" kaukázusi vagy közép-ázsiai gyilkos"


Kamera vette fel az egészet, így a gyilkos etnikuma tisztázott, hogy nem orosz.

2013. okt. 14. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
15:30: éppen a fenti esetből látszik, hogy az orosz társadalom mennyire züllik és bomlik. Szélsőséges, beteg agyú skinheadekkel van tele az ország, akiket Putyin ráadásul hallgatólagosan támogat. Ezek nemcsak a közép-ázsiai bevándorlókra mennek rá, hanem minden külföldire. Erre egyszer még nagyon rá fognak fizetni.
2013. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

5#

Többször jártam már Oroszországban, sok időt töltöttem el ott.

Még sohasem bántottak.


A szuper Nyugat-Európában , azon belül Franciaországban meg kétszer is megpróbáltak kirabolni.

2013. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6. vagyok.


Én is rossz dolognak tartom ezt a városrombolást ,bárhol , bárkik is csinálják.


Én személy szerint szeretem Oroszországot és az oroszokat.Nagyon különleges nemzet.


Az oroszok olyan európai emberek akiknek még van értékrendjük.

Oroszország 50 év múlva is Oroszország lesz.

Magyarország , Németország és a többiek viszont megszűnnek létezni.

Nem lesz itt közép-európai meg nyugat-európai kultúra.


Az orosz emberek olyan értékekkel rendelkeznek melyeket más európai országnak nem nagyon tálunk.

Például nézzük Németországot, a németeknek többségének abszolút semmi értékrendjük nincs, belülről totál üresek és ezt úgy mondom, hogy én is német származású vagyok.


50 év múlva, de lehet hamarabb is Magyarország és Németország is csak egy szemétdomb lesz, amit barbár népek uralnak.

2013. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Mik is ezek a nagy értékek és értékrendet? Mert én, szerencsétlen sötétben tapogatózó csak annyit tudok, hogy a 19. és a 20. században is többször végigdúlták Európát se gyereket se asszonyt nem kímélve. Híres a kegyetlenségük, a legtöbbnépirtás a nevükhöz köthető, és az internet korában is az orosz videók csak arról szólnak hogy mekkora tuskók, milyen agresszívak. Az, hogy szétvernek egy várost, simán belefér a mentalistásukba, inkább az állatokéhoz közelebb levő "értékrendjükbe".
2013. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8#

Olyan videót az összes népről lehet találni.

A mai oroszok már egész mások.


Én főleg tanultabbakat ismerek, ők nagyon értelmesek és van egyfajta értékrendjük.


Félig németként mindig roppant nagy büszkeséggel tölt el amikor német nyelven beszélhetek.

Egy kisebb rendezvény idején Németországban jártam ,a szállodában a recepciós magyarázkodott, hogy miért van olyan sok német zászló az utcán, hogy ez nem mindennapos....stb

Olyan kis buta volt, negatív dolognak tartotta a sok nemzeti lobogót.

Mire én elkezdtem neki magyarázni,hogy ez totál természetes , meg nagyon szép dolog.


Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy kizárt, hogy ez a csapat konzumidióta nekem rokonom legyen.

2013. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert Magyarországon szélsőliberális diktatúra van, ahol már azért is náci vagy, mert szereted a hazádat.
2013. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!