Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » -a nagykátai cigánytámadásról...

-a nagykátai cigánytámadásról a médiák miért nem tájékoztatják a közvéleményt, -időben, korrekten?

Figyelt kérdés
Hol tájékozódhatnék a részletekről???
2009. nov. 10. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ennyit tudok, e-mailben kaptam.


Elhallgatott jelen: több száz cigány támadta meg a rendõrkapitányságot


Úgy három héttel ezelõtt egy éjjel több száz cigány megtámadta a Nagykátai Rendõrkapitányságot.


Az elõzmény az volt, hogy az egyik járõr az utcán megvert, majd elõállított egy cigánygyereket. Ezután cigányok nekirontottak a kapitányság ajtajának, be akarták törni, azért, hogy Darázs József rendõrt, aki elõállította a cigánygyereket meglincselje. Bent csupán három rendõr tartózkodott. A háromszáz méterre lakó rendõrkapitány Zajacz Ágnes aki korábban még az év rendõre is volt, és a bûnügyi vezetõ Veres Ferenc nem mertek bemenni a kapitányságra megvédeni kollégáikat.


Az õrjöngõ cigányok azt üvöltözték, hogy kinyírják a járõrt. A bent rekedt rendõrök a készenléti rendõrségtõl, a Pest Megyei Fõkapitányságtól könyörögtek segítségért. Jelenleg a Pestvidéki Nyomozó Ügyészség folytat vizsgálatot az ügyben.


Azért írtam önnek, mert sehol nem jelent meg híradás az eseményrõl, megpróbálják eltitkolni, hogy a gyáva kapitány aki mint mondtam csupán 300 méterre lakik a kapitányságtól, és a gyáva bûnügyi vezetõ megtarthassa székét.


Az esemény megtörtént, arról közvetlenül a megtámadott kapitányság akkor szolgálatban lévõ ügyeletesétõl értesültem, aki 20 évig kollégám volt.


Az ügyben részt vevõ rendõröket is meg tudom nevezni.


Kérem tegye lehetõvé, hogy az esemény nyilvánosságra kerüljön! Azért az nem mindennapos, hogy több száz cigány be akar törni egy kapitányságra, hogy ott rendõrt lincseljenek!


Tisztelettel:


Bánfalvi Zorán ny.r.ftzls.

2009. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem tájékoztatnak mert a politikai elit,és a bólogató embereik szoros együttműködésben vannak az alvilággal és ha a média mindenről beszámolna rengeteg ember kerülne a bíróságra és rántanák az egész bagázst magukkal.Tehát média kuss,emberek biztonsága lesz@rva csak a bankszámla hízzon Svájcban vagy akárhol.Én így látom mert a rendőrök is tehetetlenek a sok szigorítás miatt amit fentről hoznak meg sem szólíthatják a bűnözőket.
2009. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
olvassatok kurucinfo -t meg hunhir.hu -t meg barikad meg szentkoronaradio-t és tudni fogtok minden ilyenről.
2009. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na,erre járt valami mocsadékzsidajfajvédő,akinek nem tetszett az igazság,hogy olvassatok kurucot,barikadot,hunhirt,szkr-t? Érdekes... Ez a nagy liberaliznus,hogy az igazságot halgassuk el,nyomjuk el ahogy lehet? Érdekes...
2009. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!