Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy a 8:1 "bunda volt"?

Lehet, hogy a 8:1 "bunda volt"?

Figyelt kérdés
Már mint nem a kormány részéről, hanem az elégedetlenség kifejezése képp, mások részéről? Nem én találtam ki, bár ha én lettem volna vállalnám, hanem ez a pletyka járja.
2013. okt. 12. 20:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
91%

"(Ja, azt nem is kérdeztem: Egy igazi szurkoló (nem, nem az amelyik vonatokat basszét, hanem aki pl. az ú.n. játék miatt jár a meccsekre) KITART a csapata mellett akkor is, ha éppen iszonyatosan rosszak? ...)"

Láthatóan a CSAPATOT nem érdekli a dolog, a szurkolók miért erőlködjenek? Nem láttam az akarást a csapaton és/vagy nem tudnak focizni.

2013. okt. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kell itt dramatizálni?

Ennyit tudunk, nincs semmi furcsa ebben."


Igen, csak az ilyen szégyenletes zakókat ne az én adómból finanszírozzák már...

2013. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
35%

Miért van az,hogy ha bárki hibát követ el megbüntetik és busásan megtéríttetik vele az általa okozott kárt, ez alól miért kivétel ha futballista vagy politikus?

Telenyomni a médiát azzal,hogy van esélyünk, van tartás a csapatban nem volt e véletlenül megtévesztő magatartás? Nem éltek vissza kicsit sem a focikedvelők ,jóhiszeműségével?

A reálisan gondolkodó szakemberek miért nyilatkozzák félve ,halkan és köntörfalazások közepette hogy valójában fényévekre vagyunk attól, hogy sikeresek legyünk. Addig amíg ilyen kishitű felelőtlen, rutintalan tohonya balfék apucikedvence antitalentumokkal van tele a magyar foci.


A Dzsudzsák arcán ezt látom:"nem jutunk ki Braziliába..oszt akkor mi van?Voltam Rióba tavaly karikor.Béreltem egy Lamborghinit és furikáztam a Copacabanán...Neehogy azt hidd ,egyáltalán nem olyan nagy szám az egész"

"Nem érhet baj így sem .Ha 8 kapunk, 8at kapunk. Kicsit majd hőbörög a nép ,aztán elsimul ez is .A fene egye meg ez a Szalai megint ügyesebb volt. Hamarabb kilőtte taknyosságos kibúvó dumát és most mossa kezeit, kívül van minden népharagon..."

A mostani focisták szeretnek focisták lenni.Pózolni az új séróval.Nyilatkozgatni sztárkodni.Jönni menni jó kocsikkal.De a meccsen nem kérik a labdát , mert azzal csak probléma van.Kerek meg pattog teljesen kiszámíthatatlan dolgokra képes.

2013. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
7-es! Csináltak már államfőbuktatáshoz is ekkora,vagy nagyobb fedősztorit is(JFK,pl.)
2013. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
64%

"Miért van az,hogy ha bárki hibát követ el megbüntetik és busásan megtéríttetik vele az általa okozott kárt, ez alól miért kivétel ha futballista [...]"


Mégis milyen kárt okoztak a futballisták?

Ha sz@r egy termék, nem kell újra és újra megvenni, ennyi.

Ha a politikának nem is, de a kluboknak elég hatásosan a tökeire lehetne lépni.

2013. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
62%

"Telenyomni a médiát azzal,hogy van esélyünk, van tartás a csapatban nem volt e véletlenül megtévesztő magatartás?"

Erről tényleg a focisták tehetnek! :D Nem kell hozzá túl magas intelligencia, hogy az ember tudjon mérlegelni. Aki komolyan elhitte, hogy mi majd jól szétverünk mindenkit (a vonaton kívül), az nem normális. Senki sem kötelezte a kulturált szurkolóinkat, hogy kiutazzanak. Kárt nem ők szenvedtek el, hanem ők okoztak. És még ezek sírnak, hogy fizessenek nekik. Ez már a mentális retardációt súrolja...

2013. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

""Telenyomni a médiát azzal,hogy van esélyünk, van tartás a csapatban nem volt e véletlenül megtévesztő magatartás?"


Ebben teljesen igazad van !! Minden 2évben a selejtezők végén bezengik, hogy namost beérett a csapat, beaprítjuk romániát meg a svédeket stb és KIJUTUNK végre....


Aztán kimennek az emberek FELHECCELVE !! A média zeng vele, hogy menjki a meccsre, mert futballtőrténelem lesz kijutunk.


Aztán a meccsen úgy játszunk, mint akinek tök mindegy az eredmény, még csak nem is idegesek 1-7 nél sem, simán beengednek szemrebbenés nélkül mégegyet. Nem csoda hogy szétverik a vonatot a szúrkolók.


Emlékszem amikor a sorsolás miatt málta meg albánia legázolása után felheccelték az embereket, hogy jöjjenek meccsre, mert most kijutunk, aztán fullra szívattak minket a nagyok.

2013. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
62%

Szalai is valami ilyet mondott egyébként, hogy mindenki átveri a szurkolókat, nézőket.


"Nem csoda hogy szétverik a vonatot a szúrkolók."


Az a szomorú, hogy ez nem megy csodaszámba. Az állati viselkedésre nincs magyarázat. Aki nem bírja elviselni a vereséget, az maradjon otthon, akkor legalább csak a saját dolgaiban tehet kárt. Vagy zárják gumiszobába kényszerzubbonyban. Miért nincsenek normális nézők a meccseken? A szar játék és az állatok miatt. Az előbbin a nagy akadémiaépítések úgy tűnk nem segítettek. A köztörvényes visszaeső, és eddig megtűrt állatok meg sírnak, hogy kitiltják őket, szemét MLSZ. Kicsit mintha elszaladt velük a ló.

2013. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Kapjon ki egy csapat 5:3-ra vagy 2:1-re, 2:0 vagy bármilyen NORMÁLIS eredménnyel amin látszik,hogy odatették magukat tisztességgel de alul maradtak.

Még egy 3:0 is össze tud jönni a végére sokszor amellett,hogy a játék képe alapján nincs akkora különbség.

De a 8:1-re nincs elfogadható magyarázat.

Az meg főleg nem,hogy a hollandokat nem nyomta a tét terhe.

Mert ha mi adófizetők arra hivatkoznánk,hogy az akadályozott minket a dolgunk tisztességes és pontos elvégzésében az,hogy felelősségteljesen tudatában vagyunk annak,hogy ha hibázunk az mekkora károkkal jár akkor egyszerűen nem kapnánk többé lehetőséget.

Ha mi dolgozók ekkora hibaszázalékkal tennénk a dolgunk mint a válogatott focistáink és szélhámos politikusaink,éhen döglenénk.


Ha valaki bármilyen dolognak , lelkesedés nélkül, odaadás nélkül,ambíció és alázat nélkül csak félvállról áll hozzá kizárt dolog ,hogy magas szintre jusson vagy sikereket érjen el abban a bármilyen dologban.

Ha valakit nem motivál az,hogy abban a nem kis dicsőségben részesül,hogy a nemzetét képviselheti akkor közelébe se menjen a válogatottnak.

Láttam a skótokat ,íreket ,görögöket , románokat albánokat és nagyon sok nemzeti válogatottat olyankor is amikor nem valami jól ment nekik, de odatették magukat küzdöttek ,hajtottak, ütköztek,felszántották a pályát és ha nem is nyertek a szurkolóiknak nem volt bajuk velük. Mert nem hoztak szégyent rájuk.De ezek nem is szoktak kikapni 8:1-re és nem követnek el ELEMI hibákat már az első percben.


Ha pedig valaki nem szereti a focit,nem érdekli és nem érti az ne beszéljen bele.

Annak hiába is mondom, hogy mi úgy nőttünk fel, úgy szocializálódtunk, hogy számunkra a foci volt maga az ÉLET.Az eszményeink,a küzdelmeink az akaratunk a kreativitásunk és a sikerélményeink és az életre valóságunk egyik alapvető formálója.

A mi ifjúságunk példaképeit akikhez hasonlítani akartunk ,úgy hívták :Sallai,Disztl,Fazekas,Garaba,Váradi,Kis Laci és még sorolhatnám.

Nem pedig olyan személyiség nélküli az asztalra semmit le nem tevő indokolatlanul ismert mostani médiatetvek ,akik x faktorokból, valóságshowokból meg a szenny kategóriájú médiatermékekből ismerhet a lakosság és akiknek a nevét nem vagyok hajlandó leírni.

2013. okt. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 szántóvető ***** válasza:
2013. okt. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!