Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy a 8:1 "bunda volt"?

Lehet, hogy a 8:1 "bunda volt"?

Figyelt kérdés
Már mint nem a kormány részéről, hanem az elégedetlenség kifejezése képp, mások részéről? Nem én találtam ki, bár ha én lettem volna vállalnám, hanem ez a pletyka járja.
2013. okt. 12. 20:10
1 2 3 4 5
 11/41 Imre Pál ***** válasza:
100%

A magyar együttesből én egyedül Koplárovics Bélát hiányoltam.

Ha Koplárovics ott lett volna, biztosan nem így sül el ez a meccs. :DDDD

2013. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg megzavarta a játékosokat a hirtelen bekapott 7 gól, egyébként simán nyerhettünk volna :D
2013. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Ha figyelitek a politikát akkor értenétek a kérdést. Az uniónak sem tetszik ami ma itt folyik Magyarországon. VB döntő rendezés, meg stadionok felsőfokon. Na én erre gondoltam, hogy lehete alapja. Végülis kevesen vannak a magyar válogatottban akik itthon játszanak és itt kapják a fizetésük. Viszont nem akarok a tulzásokba esni ezért a kérdés.
2013. okt. 12. 20:27
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell itt dramatizálni?

Ennyit tudunk, nincs semmi furcsa ebben.

2013. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lett volna ez bunda? Egy full balf @sz csapat mérkőzött egy nála ezerszer jobb csapat ellen ahol csúfosan kikaptunk ennyi...
2013. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
A holland válogatott az elmúlt 30 évben csak kilencszer vert el minket, a mostanihoz hasonlóan, amit rendszerint az aktuális szövetségi kapitány lemondása követett. A legutóbbi még I. (Szabadságharcos) Viktor hatalomra jutása előtt volt.
2013. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

A politikai motiváció miatt ami a jelenlegi helyzet lehet gyanús persze. Nagyon szellős volt a védelem mindvégig, a kapus állandóan mellényult a védők csak lesték a labdát.


Azt az öngolt az életben nem lehet kimagyarázni pl.


Másrészt a magyar csapat régen is igen béna volt pl 3 éve is pl 6-1-re kaptunk ki amszterdamban. Igaz, ha nincs ez a béna öngól + egyiket nem nyúlja mellé a kapus akkor most is 1-6 van :D.


De a románok ellen az első golnál a védő ha megnézed egyenesen a román játékosnak passzolt, akkor ennyire hülye lenne? Tegnap a védő ennyire hülye, hogy így befejeli középre a kapus meg nem is nyúl érte ? Régen a bulgár meccsen is volt olyan, hogy a védőnket senki nem szorongatta, szabadon volt és odapasszolta fogyatékos módra az ellenfélnek aki bevágta -.-


Annyira BÉNA a magyar válogatott, hogy nem tudunk szignifikáns különbséget tenni, a szándékos és a normál játékú bénázásaik közt. Kb 5-6 gólt amúgyis benyomtak volna.


Mindenesetre, ha szándékos, akkor az jó célt szólgál, mert nem kéne sóher országnak stadionokat építeni és már úgyse jutunk ki sehova. Mondjuk a román meccsen kár volt bénázni, tegnap mindegy volt mert úgyis kikapunk csak nem 8-1-re

2013. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem! Ha már a politikában tetted fel a kérdést, akkor csak az alábbi válaszok léteznek baloldalról jobbra haladva felé haladva:


1- Ultraliberális:

Ha más országban vagyunk, nem illik megsétreni őket, ezért nagyon jól tettük, hogy a belőtt egy gólt vissza is adtuk magunknak!


2-MSzP-féle:

Mocskos kormány ebbe öli a pénzt, ha szót fogadott volna az EU-nak, ez se történt volna meg... Ja és a sok kopasz náci futballhuligán!


3-Fidesz-féle:

Na majd mi megmutatjuk Európának hogy hogy kell focizni, halihó! Ez a meccs egy nagy bunda volt természetesen, de megtanulnak majd mindket értékelni... Adtunk a hollandoknak pár gól előnyt a rendíthetetlen felcsúti vérű magyar csapat ellen, de hát na... Ja és Gyurcsány mondjon le!


4-szélsőjobbos:

Na megmondom hogy volt... Zsidók szóltak a szabadkőműveseknek, hogy fizessék le a "magyar" válogatottat... Így akarják kifejezni antimagyar mivoltukat...



Persze ez csak egy vicc akart lenni, minden párt szavazói között vannak normális és ilyen elvakult emberek... csak mondjuk valahol több, valahol kevesebb :DD

2013. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
67%

Hova is akarsz kilyukadni kedves kérdező?

Azért nyúlt a magyar kapus ,mindig a labda mellé és azért fejelt öngólt "a másik nem vagyok hajlandó megjegyezni a nevét" játékos mert így akart tiltakozni az Orbán stadionépítős politikája ellen?

Azt akarod mondani, hogy a futballistáknak az a jó ha lepukkant ,omladozó üres stadionokban ,játszhatnak?


Magam részéről 2:0 után felálltam és kikapcsoltam a tévét.

Mert kikérem magamnak azt hogy ennyire megalázzon nemzeti öntudatomban,ennyi rossz érzést, ennyi dühöt és elkeseredettséget okozzon nekem az a néhány elkapatott takonypóc ,meg a nyavalyás edzőjük ,akiket burokban tartanak és akiket tejben vajban fürösztenek, sztárolnak és mutogatnak!!!

De sajnos nem tudok kitérni a gyalázat elől ,mert mégis meg kellet tudnom mennyi lett a vége.Az egész napom el lett cseszve.Mert az járt a fejemben, hogy lehet az ,hogy egy ennyire balfék brigád , ilyenféle képességű,motivációjú gyatra népség odakerüljön, hogy a magyar címeres mezre ekkora szégyent hozhasson?!

Majd még megint panaszkodnak, hogy rendőrség kell védje őket edzés közben.

Egy 1-8 as vesztes meccs után ne nyilatkozgasson, ne pózoljon a tévében egyik se.Hanem bújjon el szégyenében és változtassa meg a személyi azonosságát és kötözzön el Kamcsatkára.


A román meccs után mondtam ,hogy Guzmiccsal ki kell fizettetni az összes kiutazó szurkoló útiköltségét.Egervárival meg a közvetítési jogdíjakat.


Ez után már inkább én fizetek nekik csak többé egyik médiában se halljak róluk egy betűt se. Focival kapcsolatban ,meg semmiképp ne kerüljön szóba többé egyikőjük se ,akik részt vettek tegnap a magyarság megalázásában.

2013. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó meccs volt! Érdekfeszítő, popcornos és colás szitu.

Manapság kevés a jó vígjáték :)

2013. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!