Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem azt, hogy bunda...

Miért érzem azt, hogy bunda lesz? Fogadjunk, hogy a Jobbik kevesebbet kap, mint az Mszp.

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy így legyen, de túl szép, hogy igaz legyen, hogy nyer a Fidesz az mszp eltűnik és jön a Jobbik.

Figyeljétek meg, hogy botrány lesz, az Mszp kap többet. Persze olyan bunda lesz, mint a ház. Ezek a roh_dékok nem adják fel, érzem. Ettől félek. Nagy eltérés estében nem lehet, de nagyon egymás mellett áll MSZP_JOBBIK, itt meg fogják tenni.


2010. ápr. 9. 09:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Jobbik többet kap mint az mszp sokkal többet
2010. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

viccelsz kérdező?


a Jobbik állva hagyja az mszp t!

2010. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

Normál keretek között a Jobbiknak kellene a több szavazatot elérni, hiszen minden jel erre mutat.

De ugye, adatbázis, buszokkal szállított szavazók, 5000/ szavazat, általánosan MSZP-s bevett szokás a lánc szavazás, választási szoftver.


Vannak kérdések!

2010. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk a faluban mindenki az mszp-re szavazik, ha nyernének, nem biztos, hogy bunda lenne. Nagy az ország, bármi előfordulhat.
2010. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a legtöbb közvélemény kutató intézet szerint - csak pár százalékkal ugyan - de az MSZP le fogja hagyni a Jobbikot. Éppen tegnap láttam ezt a híradóban. 4 vagy 5 közvélemény kutató intézet adatait mutatták be, és azok közül csak 1 szerint fog a Jobbik több százalékot nyerni, mint az MSZP. Én nem szeretem a Jobbikot, de sokkal inkább, mint az MSZP, úgyhogy én is kiakadtam :S
2010. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk a faluban mindenki az mszp-re szavazik, ha nyernének, nem biztos, hogy bunda lenne. Nagy az ország, bármi előfordulhat.



Mindenki kap egy 5000 est vagy mi?

Mit csinált azzal a faluval az MSZP, az valami nagyon kivételes falu lehet. És annak oka kell hogy legyen.

2010. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

nálunk meg mindenki a Jobbikra


ennyi

2010. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos a legtöbb közvélemény kutató intézet szerint - csak pár százalékkal ugyan - de az MSZP le fogja hagyni a Jobbikot.


Én nagyon kétkedve fogadom a közvélemény kutatásokat, hiszen nincs köztük független. És az mindenki tudja hogy már a minta vételezésével el lehet dönteni előre dolgokat, a kérdés feltevésről, és a válaszadók kiválasztásáról nem is beszélve. Elég ha nem azt a generációs arányokat nézik amik a választásra hajlamosak közűl egy párt szimpatizánsainak a magja. PLd ha az 1000fős minta 40% nyugdíjas.


Szóval, úgy lehet csalni, hogy nem is csalnak, csak befolyásolnak.

2010. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nyilván lesz bundapróbálkozás is, bár most túl sok értelme nincs. Inkább az lehet, hogy nagyon sok "rejtett" MSZP-s van, akik most nem mondták meg a közvéleménykutatóknak, hogy kire fognak szavazni, mert be vannak tojva, hogy jajj, a náczi Fidesz, meg a szélsőfasisztanáczi Jobbik, meg a cigányölő Magyar Gárda értük megy szerény hajlékukba, és ott helyben, a kilencediken a Dunába lövik háromszor. (Remélem, sikerült azt a hatást keltenem, amit közkeletű kifejezéssel iróniának neveznek. Mindenesetre csak a mondat második fele van gúnynak szánva, onnantól, hogy jajj. Az eleje sajnos nagy valószínűséggel igaz.)
2010. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kevesebbet kap, még nem lesz bunda.
2010. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!