Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán csalódott a...

Szerintetek Orbán csalódott a fociválogatottban?

Figyelt kérdés
Ugye az országban stadionforradalom zajlik, mindenhol épülnek a stadionok és nem titok hogy Orbán hatalmas focirajongó. Erre tegnap alaposan elgyepáltak minket a hollandok 8-1-re.
2013. okt. 12. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki csalódott!
2013. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kéne még építeni pár stadiont, akkor is ha emiatt korházak zárnak be mert erre kell a pénz. Ja és mégtöbb holokauszt emlékhelyet kellene felhúzni mert arra is szükségünk van. Pörögjenek a milliárdok csak értelmetlen dolgokra!

Gratulálok Fidesz szavazók! Büszkék lehettek magatokra!

2013. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyszer remélem rádöbbennek odafenn a szakik, hogy ami nem megy, nem kellene erőltetni. A stadionok is csak pénzpazarlás. Rengeteg kiválló sportolónk van más területen, akár csapat is akikre meg sajnálják a pénzt. Remélem lassan rájönnek, hogy őket kellene támogatni, mert nem az országot égetik jópénzen, hanem dicsőséget szereznek neki. Csak pár sportág a teljesség igénye nélkül:kajak-kenu, vizilabda, kézilabda, néhány küzdősport stb stb... De a foci... Rossz ezt írni magyarként, de sajnos igaz. Szégyen... :(
2013. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy statisztikát miszerit toronymagasan a magyar állam költ a legtöbbet a focira európában. érdekes hogy így sem vagyunk sehol.
2013. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Orbán pontosan tudja, milyen a magyar foci, nem hülye. A stadionok a haveroknak épülnek, hogy el lehessen talicskázni a közpénzt. A foci senkit nem érdekel.
2013. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy csalódott, sőt! Megerősíti abban, hogy a magyar futball jó utakon jár. Újfajta, keleti taktikánk egyelőre meglepte Európát és nem értenek minket, de csak idő kérdése, mikor tanítjuk móresre a beképzelt hollandokat. Selmeczi Gabi hamarosan sajtótájékoztatót ad arról, hogy a hollandok elleni vereség a bukott baloldal újabb kísérlete az ország lejáratására. Gyurcsány, Bajnai és több "tavaris" bizonyíthatóan ott focizott holland focistának maszkírozva, a magyar csapatnak altató cukorkát osztogattak, meg a lelátóról lézerrel villogtak a játékosok szemébe. A lényeg tehát: mi tökéletesek vagyunk, de Európa összeesküdött ellenünk és a magyar bukott baloldal ebben támogatja őket!
2013. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nyilván csalódott.

Én viszont nem csalódtam. Nem voltak várakozásaim, pozitívan csalódhattam volna, de ez nem történt meg.

Amúgy a hazai "profi" fociból a költségvetésnek bevétele van, évi többmilliárd adót fizetnek, nyilván a reklámbevételekből van pénzük. Az állam csak az utánpótlásnevelésre és a létesítmény-fejlesztésre (stadionok...) költ.

Utolsó kérdés itt:

[link]

2013. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

"Nemrég olvastam egy statisztikát miszerit toronymagasan a magyar állam költ a legtöbbet a focira európában. érdekes hogy így sem vagyunk sehol."


Ja.... persze. És ezt te hol olvastad? Valami ital lap szélére volt firkálva?

2013. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

1. Egyébként meg fejezzük már be ezt, hogy az állam sokat költ focira... mégis mire? Most építenek pár stadiont, amit már évtizedekkel ezelőtt meg kellett volna csinálni, ha már egyszer a karbantartásra nem vagyunk hajlandóak költeni.

2. A magyar bajnokság nem állami pénzből megy, a magyar játékosokat nem az állam fizeti, hanem a klubjuk, egyedül amit az állam költ a focira, az a válogatott meccsek szervezés. Ez aztán marha nagy kiadás.

3. Más sportot támogassunk? Mit? Vízilabdát? 4 évente nézi pár ezer ember tévében, amikor épp vb van. A bajnokság meg üres nézőtér előtt megy le. Gyakorlatilag egy lesajnált NB1-es meccsen több a néző, mint az egész vízilabda bajnokságban együtt. Ráadásul ez a sport kb amatőr szintem megy az egész világon, még itthon is. Kézilabda az dettó ilyen. Meg a kajak-kenu, vívás és hasonlók is.

4. Komolyan, volt olyan aki győzelmet várt tegnap? Két lehetőség van: vagy nekik futunk és talán találunk egy gólt vagy pedig beáll az egész válogatott a kapu elé, és akkor csak 2-3 gólt kapunk, egy hót unalmas meccsen.

5. Ha a selejtezők előtt azt mondta volna bárki, hogy mi még az utolsó előtti fordulóban a 2. helyért fogunk harcolni, akkor ki hitte volna el? Én biztos, hogy nem. Hosszú idő óta ez volt a legjobb selejtező szereplésünk.

2013. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13:01: azért 8 gólt kapni nem piskóta. Pedig Dzsudzsák hogy fogadkozott a román meccs után, kíváncsi lennék, most mit mond.
2013. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!