Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok miben mutatnak...

A cigányok miben mutatnak toleranciát?

Figyelt kérdés
Mert ugye nekünk többségnek folyton tolerálnunk kell bennük valamit. Ők miben megértőek és elfogadóak?

2013. okt. 10. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Általában ha adsz nekik egy ezrest az utolsó százasod már nem veszik el. Nekem ez a tapasztalatom.
2013. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem tiltakoznak és elfogadják,ha előre engeded szó nélkül a hivatalba,az orvosnál.Nekik adsz igazat azt szeretik még.Hogy ro...had szét meg.
2013. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

kedves kérdező!


honnan jön az, hogy tolerálni kell? most komolyan kérdezem, mert ezt sosem értettem meg a cigánygyűlölőkben, honnan van ez a panasz, hogy nekünk csak a tolerancia marad? kérlek, világosíts fel, mert egyszerűen nem jövök rá

2013. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Pl. amikor 3-an eléd állnak éjjel hogy adjál nekik cigit akkor csak hármat kell adnod nekik.
2013. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Beszéltél már cigány emberrel? Jártál náluk vacsorára, stb? Ha nem, akkor szerintem jogosan állíthatjuk, hogy nem ismered a világnézetüket.


De csak hogy pár példát mondjak. Tűrik, hogy az iskolában úgy kezeljék a roma gyerekeket, mintha leprások lennének. Tűrik, hogy a tanárok nem foglalkoznak úgy velük. Tűrik, hogy az állásinterjúra be se engedik őket a bőrszínük miatt. Tűrik, hogy alsóbbbrendűnek tartja őket a fél ország. Szóval hidd el elég toleránsak tudnak lenni.

2013. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

"Beszéltél már cigány emberrel?"

Beszédnek nem nevezném , cigit kértek a drágák, de mivel nem dohányzom ezért majdnem megvertek.



A cigányoknak kell beilleszkedni , ők a kisebbség.

2013. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tetro ***** válasza:
23%

14.16

és mindezt az egész cigányság tette. valóban félelmetes lehetett, ahogy több százezer ember téged áll körbe. mint egy madonna koncert...

2013. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
45%

De ti tényleg nem gondolkodtok amikor írtok valamit csak írjátok a hülyeségeteket??


Be vallom van egy pár olyan cigány akiktől én is rosszul vagyok.DE vannak kivételek mint például ÉN és a csalásom.

Gimnáziumba járok és szeretnék főiskolára vagy egyetemre menni.Soha nem loptam el senkitől semmit soha nem kértem senkitől cigit(nem is cigizek nem is fogok).És a szüleim is normális dolgozó emberek és nem 'segélyből élünk' mert az bőven kevés és azt ránk költik mivel ránk kapják.És itt udvariasabbak,kedvesebbek a cigányok mint a sok bunkó Magyar.

2013. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

8.


Vannak normálisak, igen.Ezt soha senki nem tagadta.


Csak olyan sok már a rossz tapasztalat...

Este amikor megyek haza egy buliból és 10 tagú cigánybandát látok a járdán sétálni az elég nagy félelmet kelt bennem, pedig nem vagyok félős , gyenge,sőt....


Édesanyám jogász, a szakmailag elismert.

És volt bizony olyan eset, hogy egy cigány védő szervezet megvádolta őt rasszizmussal ,elfogultsággal.


Aki joggal foglalkozik , csak az látja igazán, ezt az elképesztő dolgot a bűnözők etnikai arányát tekintve.

2013. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Van a cigány, meg a roma. A cigány rabol, csal lop, hazudik. A roma dolgozik, beilleszkedik a társadalomba.

Vannak roma ismerőseim, ők például kerül a cigányok társaságát, sőt próbálnak inkább másnak látszani.


A cigányokkal sok a probléma, a romákkal semmi sincs.

2013. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!