Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek miért képzelik azt,...

Egyesek miért képzelik azt, hogy a cigányok különbek?

Figyelt kérdés

Minek kell propagandázni, a cigány ugyan olyan marad akármit csinál, nem különb senkinél sem, éltem Romániában a cigány ott sem volt különb, most élek Magyarországon a cigány itt sem különb.

Egyesek miért mégis miért ringatják magukat álmokba ezzel kapcsolatban és miért nem tudják, vagy nem akarják a dolgokat a helyükön kezelni.

Ha tovább propagandáznak melletük meg ajnározzuk őket csak jobban elkanászodnak.



2013. aug. 20. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Vannak köztük normálisak ,a baj, hogy kevés.

Sok ember nem is találkozik normálissal életében,csak a bűnöző fajtával.


Én is jártam sok országban.

Sehol nem szeretik őket, az integráció sem sikeres sehol.


Szlovákiában meg Romániában is próbálkoznak közmunka féleségekkel, idénymunkát adnak a cigányoknak...stb

De, változni nem nagyon akarnak.


Amelyik cigány beakart illeszkedni az már megtette.

2013. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert az EU-nak az az érdeke, hogy helyén tartsa őket. Szégyellje magát az az állam amelyik nem ad nekik jólétet - mondván. Hová vezetne, ha jövő héten az összes cigány elmenne Ausztriába?! Ausztria gazdasága egy év alatt romokban heverne.
2013. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Vannak normális cigányok de ugyanúgy igénytelen magyarok is.
2013. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok rasszista, a füstösökkel kapcsolatban én nagy költőnkkel értek teljes mértékben egyet:


Vörösmarty Mihály:


EGY BARNA CSUFOLÓDÓ TRÉFÁSRA


A Barnaság nem igen nagy dísz ugyan,

De mégis türhető.

A gyáva tréfa még inkább nem az,

S ez már nem türhető.


Börzsöny, 1822


Az pedig egyenesen elkeserítő,hogy a versben szereplő "tréfa" szót ma már ezekre a szavakra is

lehet cserélgetni:

élősködés, hazudozás, rongálás, csendháborítás, zaklatás, lopás, rablás, erőszak, gyilkosság, kéjgyilkosság stb.


Ja, meg abszolút tisztában vagyok a realitásokkal, a tényekkel a cigányokkal kapcsolatban, bőrszínüktől, etnikumuktól teljesen elvonatkoztatva.

Egyesek miért ringatják magukat álmokba velük kapcsolatban? Mert ritka ostobák és naívak, azért. Nem látják azokat a realitásokat, amik a napnál is világosabbak, képtelenek racionálisan gondolkodni. Sőt az ilyen alakok sokszor direkt játszák meg magukat, sunyi, mocskos érdekektől, vagy képmutatástól vezérelve.

Bár elviekben vannak normális cigányok is, igaz én még egy ilyennel sem találkoztam. Legfeljebb olyannal, akit még úgy-ahogy meg lehetett tűrni, dolgozott betanított munkásként.. Eleinte mindenki próbálta őt jó szemmel nézni, megadni neki a tiszteletet.. később annál több panasz volt rá, de azt gondolhatjátok, hogy nem a barna színű pofája miatt.

2013. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*játsszák
2013. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert vannak hülye emberek,akiknek valójában az a céljuk,hogy mindenkinek segítsenek akinek csak tudnak,csak ezzel nem látják azt,hogy mennyi embernek ártanak vele.Az eszme híveitől elnézést kérnék,nincs semmi bajom a liberalizmussal,de vannak egyes fanatikusok,akik azt hiszik,hogy azzal tesznek jót az egész világnak,hogyha megvédenek egy olyan csoportot,amit mindenki utál és ami amúgy sem érdemli meg a védelmet.Ilyenkor szokott jönni az a vacak duma,hogy a "cigányok között is vannak jó emberek",csak azt nem látják be,hogy ezek száma csekély és a cigányság védelmével nem azt fogják elérni,hogy ezeket az embereket megbecsüljék,s ezenfelül a védelemmel lovat adnak az átlag cigány alá,aki ezért folytatja pusztító,önző,barbár tevékenységét.Csak ilyenkor azt is elfelejtik megemlíteni,hogyha vannak jó cigányok,akkor vannak jó magyarok is,akik nem érdemelték meg azt,hogy a barbár cigány miatt szenvedjenek.Én biztos vagyok benne,hogy több "jó magyar" szenved a cigányok miatt,mint "jó cigány" a magyarok miatt.Borsodban lakom,rengeteg cigány ismerősöm volt és őszintén mondom,hogy nincs egyetlen egy sem,akibe még most is megbízom,pedig nem megvetően álltam hozzájuk,mindegyiknek ugyan azt a lehetőséget megadtam mint a fehéreknek.Volt amelyik ismerősként meglopott,nekem támadt stb.Értem én,hogy vannak rossz emberek,cigányoknál és magyaroknál is,de több cigány okozott nekem csalódást,mint magyar,pedig az ismeretségi körömben a fehérek száma többszöröse a romákénál.
2013. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!