Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog még az MSZP-re jövőre...

Ki fog még az MSZP-re jövőre szavazni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 18:14
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:

"Amúgy meg NEMZETI DIKTATÚRÁT !"


"A legutóbbi nemzeti diktatúra (65 éve) fél év alatt kinyírt 200.000 magyart. Ők ilyen tempóban 25 év alatt is képesek lennének megszüntetni az országot."


Ö valószinüleg arra gondolt hogy legyen MEGINT "Magyar NÉPköztársaság..."

Több mint valószinü..És igaza is lenne!

2009. nov. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Azok akiket a választások előtt átk*rnak megint egy kis pénzosztással, meg az a 800 ezer nyugdíjas is akik sötétek mint az állat, és azok akiket meg lehet félemlíteni a náci veszéllyel. Meg még pár bunkó, akiket ezen a videón láthattok:

http://www.youtube.com/watch?v=wPY0CO7VIoA


Kedvencem az aki örül, hogy elvették a nyugdíját.

:))))))))))

2009. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Kedvencem az aki örül, hogy elvették a nyugdíját


Tipikus!

2009. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
60%

18.55-nek! A magyar nép nevében kikérem magamnak hogy a magyar nép lusta és ostoba volna!

A magyar ember igenis értelmes, munkaszerető, kreativ és bárhányszor is rátaposnak, mindig képes felállni és újra kezdeni. Ezt jól jegyezd meg te hazátlan és népedet becsmérlő magyar!

2009. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

"Kedvencem az aki örül, hogy elvették a nyugdíját.

:))))))"


Figyelmedbe ajánlom ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=1x6SooVNyS8

2009. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

"A legutóbbi nemzeti diktatúra (65 éve) fél év alatt kinyírt 200.000 magyart. Ők ilyen tempóban 25 év alatt is képesek lennének megszüntetni az országot."


Az minden volt csak nem nemzeti.Mellesleg az embereknek nincs kollektív tudatuk hogy mindenki egyformán gondolkodik, én például nem küldtem volna oda katonákat a Donhoz (képzavar megvolt???), mellesleg a vörös diktatúra legalább ugyanennyi embert ölt/kínzott halálra, és ugyanennyien emigráltak külföldre.

25 év alatt? Nem 24? Vagy inkább 26?

2009. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
54%
"Trianon után mit tudom én 80 akárhány évvel mindig az a probléma megjelenünk akárhol árpádsávos zászlókkal." ELEGEM VAN BŐVEN az ilyen ordítozó árpádsávos jobbikosokból.
2009. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Én konkrétan a Szálasi-féle nyilaskeresztes terrorra gondoltam, amikor újraindították a deportálásokat, a halálmeneteket, mozgósították a lakosságot a közeledő szovjetek ellen, és üldöztek mindenkit, aki nem tetszett nekik (kínzások, tarkólövés stb). Fél év alatt 200.000 ember "teljesítmény" az egy év alatt 400.000, és 25 év alatt volt Magyarország, nincs Magyarország.


Persze nyugodtan számolhatjuk a Horthy-időszak termését is, mert összességében kb. 600.000 ember vált eme korszak áldozatává.


A 25 év persze túlzás, de egy tény: a 40 éves átkos időszak halálos áldozatait pár ezerre lehet tenni. Nem kívánok számháborúzni, csupán egyetlen tényre akarom rávilágítani a figyelmet: azok, akik kommunista tömeggyilkosokról beszélnek, következetesen igyekeznek elfelejteni a tényt, hogy az általuk védett rezsimek százszor több magyar ember életét oltották ki.


Ha valaki objektív akar maradni, akkor vagy ítélje el az összes diktatorikus rendszert (a hungaristákat éppúgy, mint a kommunistákat), vagy ne mondjon inkább semmit. A történelem már ítélt. Ezt kívántam üzenni a fenti hozzászólónak, aki nemzeti diktatúrára áhítozik.

2009. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem a Szálasi-kormányra gondoltam amikor nemzeti diktatúráról beszéltem.Akkor szélsőjobboldalit v hungaristát írtam volna.Számomra van különbség a nemzeti és a szélsőséges nemzeti között.Remélem érződik a különbség.


Példaként tudnám felhozni Szingapúrt.Igaz diktatúra, de rend van, tisztaság, cserébe nem hőbörög senki, ott nincsenek orbánok, gyurcsányok, kókák stbstb.

2009. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
4%
Esetleg akik nem dölnek be a fidesz és a jobbik baromságainak hogy hatalomra kerülnek pénzt szarnak vagy kiirtják a fél országot. A gazadasági világválság miatt mindenkinek áldozatot kell hozni másképp nem megy. Tetszik nem teszik.
2009. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!