Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog még az MSZP-re jövőre...

Ki fog még az MSZP-re jövőre szavazni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 18:14
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Úristen, ilyen sötétséget a fejekben, a fejemet fogtam kínomban a válaszokat olvasva.Akárki akármit mond, tényleg megérdemeljük hogy kihaljunk 50 éven belül.


Amúgy meg NEMZETI DIKTATÚRÁT !

2009. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Véleményem: Mindig az Mszp-sek a saját hibájukat a Fidesz-re kenik.Nem veszitek észre mekkora luserok vagytok?

Például a Fidesz szavazói fogják kiabálni hogy Orbán takarodj.Ember mi van veled nem látod hogy ez pont az Mszp-nél van saját szavazói mondják neki Gyurcsány Takarodj!Ja meg hogy az emberek le szavazták a Fideszt hát az Mszp csak úgy győzőt hogy össze állt a huncut Kunce Gáboral.Miről beszéltek a világotokat! A sok Lípotít is kiengedtétek már azt azért lehet látni azt a sok hülyét a tv-be meg a sok szoci szavazót is cserébe a szabadságért!Ez már nem a Kádár korszak az is azért volt jó mert akkor vette fel az állam a sok hitelt és dőzsölés volt most meg nem bírjük vissza fizetni nem a Szocik miatt volt jó hanem a sok hitel miatt amit lassan feléltek.Egy gazdaságot nem megszorítással és adóemeléssel kell beinditani gondolkodjatok már én is vállalkozó vagyok a sok adó emelés és megszorítás lesz embereket kell fogok elküldeni és azok után se kell fizetni adót járulékot stb. A végén még én is csődbe megyek aztán még egy adózó és pénzforrás zár be az állam számára.Gondolom megint szilveszterkor 2-3 Milliárdért lesz tűzíjáték az kell kihagyhatatlan,de az hogy ne legyen megszorítás az NEM.Így fog menni míg el nem jutunk Ukrajna szintjére nézzétek meg minél keletebre megyünk annál rosszabb a helyzet hála a szociknak csak Oroszokra kell nézni még mindig az Uazzal nyomják!Sorolhatnám itt a dolgokat,de azért tart itt az Ország mert nagyon buták az emberek kár hogy szívók a sok gyogyos miatt!

2009. nov. 9. 20:57
 23/45 anonim ***** válasza:

"Úristen, ilyen sötétséget a fejekben, a fejemet fogtam kínomban a válaszokat olvasva.Akárki akármit mond, tényleg megérdemeljük hogy kihaljunk 50 éven belül.


Amúgy meg NEMZETI DIKTATÚRÁT !"


A legutóbbi nemzeti diktatúra (65 éve) fél év alatt kinyírt 200.000 magyart. Ők ilyen tempóban 25 év alatt is képesek lennének megszüntetni az országot.

2009. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom mszp? atyám borogass mennyi retardált van még ebben az országban?
2009. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
59%
Hála istennek az utolsókat rúgják most azok akik tényleg tönkrevágták ezt a szép országot, és az eddigi eredmények alapján remélem senki nem szavaz rájuk.
2009. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
0%
Ha megvan a véleményed és csak hangoztatni akarod,hogy te mekkora fideszes vagy akkor az utcán, erre ne pazarolj kérdést.
2009. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:22!


Teljesen egyet értek! Csak én nem a Fidesz, hanem a Jobbik felé élezném ki ugyanezt.

2009. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
én szerintem nem fogok elmenni szavazni. egyszerűen egyik párt sem érdemli meg, hogy rá pazaroljam. Vagy lehet, hogy elmegyek, és valami függetlenre, vagy kis pártra fogok szavazni.
2009. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Sokan mert megszavazák a fideszt és a jobbikot majd rájönnek hogy egyszerüen nem tudnak pénzt szarni és válltoztatni a helyzeten. Ha a jobbik lépéseket tesz kirobban a polgárháboró és az értelmes megoldást az emberek majd az MSZP-ben látják.
2009. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:

"Például Én,de sok felelősen gondolkodó is,aki nem hisz a szép álmokat ígérő pupulista Fidesz-nek.De majd milyen keserű lesz az ébredés!,már alig várom.Fogadni mernék hogy egy év múlva saját hívei fogják kiabálni hogy:Orbán takarodj!,és a Fidesz népszerűsége a 20%-ot se fogja majd elérni."


Nem irónikus kicsit a hangvétel? Ha jól emlékszem Fletó papát takaródásra szólitók többsége életét adta volna azért hogy elmenjen ebböl a "kva országból.."

2009. nov. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!