Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik megoldaná...

Szerintetek a Jobbik megoldaná a cigánykérdést?

Figyelt kérdés
Fenn tudná tartani a népszerűségét a probléma nélkül is? Utána maradna a multik utálása (amik azért pár embernek adnak munkát), vagy a zsidók bűnbaknak kikiáltása. Esetleg "ellágyulhatnának", de akkor a radikális szavazókat elvesztenék. Milyen jövőt jósoltok nekik?

2013. okt. 6. 22:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Persze!
2013. okt. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha a 17re azt mondod hogy nem tud szöveget értelmezni, arra írtam hogy te sem. Én értettem mit akar mondani.
2013. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

"Ha a 17re azt mondod hogy nem tud szöveget értelmezni, arra írtam hogy te sem."

Biztos írtál ilyet, én nem látom sehol.


"Én értettem mit akar mondani."

Kicsit kevered a szerepeket. 17-es nem fogta fel, mi a kérdés. Úgy tűnik te sem. Nem azt mondod ugyanis, hogy baromságot írt, hanem hogy te értetted, és én hülye vagyok. NEM nekem kéne érteni amit írt (amúgy értem, ezért tudom, hogy nem válasz a kérdésemre...), hanem nektek felfogni a kérdést...

2013. okt. 8. 22:17
 24/26 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen mit lehetett félreérteni?

17 se értette félre ahogy most elolvastam.

2013. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Eléggé félreértettétek... "Milyen jövőt jósoltok nekik? = Mi lenne a párttal a cigánykérdéssel/nélküle? Később bővebben is megismételtem:

"Na de a kérdésem arról akar szólni, hogy (ha tudnák,) megoldanák-e a problémát? Mi lenne a párttal azután, hogy megoldották? Mennyire lennének népszerűek? Mik lennének a fő témáik?"

Nem a propagandát kértem, azt megtalálom magamtól is. Intelligens gondolatokat vártam. Na mindegy...

2013. okt. 9. 22:21
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, és meg is fogja oldani. Ez ugyanis létkérdés a magyarok szempontjából.
2015. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!