Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lettél, illetve hogy...

Miért lettél, illetve hogy alakult ki, hogy megrögzött jobboldali/baloldali legyél?

Figyelt kérdés
Mik azok az értékek, nézetek?
2013. okt. 5. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Jártam egyszer egy cigánytelepen, utána nyitottam egy bankszámlát a nem keresztény tulajdonú bankban, majd találkoztam pesten két meleggel. Nekem ez bőven elég volt.
2013. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Jobboldali vagyok, mindig is az voltam, mióta az eszemet tudom.


Talán a józan ész vagy, hogy sok baloldali érték nagyon távol áll tőlem.


Ausztriában születtem, mindig úgy vettem észre,de nem csak Ausztriában hanem más országokban is, hogy a baloldali pártok nem védelmezik kellőek az európai kultúrát, európai embereket.

Nem vigyáznak a kultúrára és támogatják a multikulturalizmust.

És aki a multikultit támogatja legyen az jobb vagy baloldali ,azt nagyon rossz embernek tartom.


Vallásos nem vagyok, a homoszexuális emberekkel sosem volt problémám.


Végül is, nem vagyok "anti-liberális" , leszámítva ezeket az etnikai dolgokat.

Én olyannak aki nem európai ,sosem adnék állampolgárságot még beházasodással sem és végleges letelepedési engedélyt sem kaphatna, sosem.

Vendégmunkásként dolgozhatna Európában, de véglegesen sosem telepedhetne le.


A cigányoknak meg külön országot vetetnék ,talán Indiában egy kis autonóm terület megfelelne nekik,még a kultúra is hasonló.

2013. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell minden válaszban kihangsúlyozni, hogy "én Ausztriában születtem, blablabla"? Azért azzal csak tisztában vagy, hogy az osztrákok számára te se vagy más, mint egy etnikum?
2013. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

"Miért kell minden válaszban kihangsúlyozni, hogy "én Ausztriában születtem, blablabla"?"


Te ezt nem értheted. Őt lenézik az osztrákok, ő lenézi a magyarokat, ezért a saját megítélése szerint valahol köztük van. Ezt nem árt tisztázni egy közbevetett tagmondattal. pl:


Itt nálunk - Ausztriában, ahol születtem, nem úgy mint Te, Te Miskolc mellől Bp-re költözött kis féreg, aki garzonalbiban tolod, és budainak képzeled magad, kis féreg - már bekapcsolták a fűtést.

2013. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem nézek le senkit.

Azért szoktam odaírni, hogy Ausztriában születtem, hogy a balliberálisok nehezebben tudjanak fogást találni a válaszomon.

Nekem fontos Magyarország boldogulása.


És, hogy olyan kormánya lehessen amely nem héberről szinkronizál.

2013. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Véleményem szerint túl messzire ment manapság a liberalizmus.

Szép dolog az egyenlőség eszméje mondjuk a francia forradalomban, de pozitív diszkrimináció azért ne legyen! Szép dolog a szabadság, de ne csináljon mindenki amit akar, mert most épp az a "trendi", vagy mert én megyek a saját fejem után, és lesz ami lesz, mindenki más meg le van sz.rva...


Számomra fontos az, hogy tartozzak valahova, és hogy vannak gyökereim, és hogy jövőm is legyen...

2013. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dick Esmen ***** válasza:
87%
Nem vagyok megrögzött baloldali,csak simán.Egyébként már születésem óta.
2013. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Jobboldali vagyok, mindig is az voltam, mióta az eszemet tudom.


Talán a józan ész"


Aha, értem. Szerinted a baloldaliak egyáltalán emberek? De az a minimum, hogy alsóbbrendűek, ugye? Képzeld, nekem azt diktálja a józan ész, hogy mindenki lehet jobboldali, baloldali, kommunista, náci, és ettől egyik sem lesz jobb a másiknál. De az ilyen hulladékoktól, akik szerint csak a saját nézetük a normális, felfordul a gyomrom.

2013. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Nagyapám sokat mesélt a régi időkről , hogyan vették el földjeit lovait a komcsik.Tsz- be úgy lépett be hogy nagyanyám írta alá helyette a papírt mert ő nem volt hajlandó. Pedig agyba főbe verték emiatt. Az utódaik sem sokkal jobbak. Én a baloldalra szavazni sosem fogok valahogy ez belém nevelődött a fentebb leírtak miatt. És nagyapám is forogna a sírjában. Hát ezért vagyok megrögzött jobboldali.
2013. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

"Nagyapám sokat mesélt a régi időkről , hogyan vették el földjeit lovait a komcsik.Tsz- be úgy lépett be hogy nagyanyám írta alá helyette a papírt mert ő nem volt hajlandó. Pedig agyba főbe verték emiatt."


És ha idősebb lennél pár évvel akkor nagyapád elmesélné, hogy előtte pár évvel meg az ellentábor verte agyba főbe hogy aki nincs velünk az ellenünk van. Ez nem oldal kérdése, akkor így intézték a dolgokat.

2013. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!