Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenőrzi valaki a közmunkásokat?

Ellenőrzi valaki a közmunkásokat?

Figyelt kérdés
A környékünkre most lett kirendelve egy hete egy brigád, levelet kell söpörni, virágágyásokat kiszedni stb. Szóval nem egy túl megerőltető feladat. Péntek van, de még félig sincsenek kész a munkával, 8 órából 7-et üldögélnek, cigarettáznak, lazsálnak. Ezt kinek kell jelenteni?
2013. okt. 4. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Az Önkormányzatnak.
2013. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

De van ezeknek főnökük.

Valaki biztos "ellenőrzi" őket.

Csak nem annyira "szigorúak".

2013. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, én. De jelenleg szabin vagyok. Hétfőtől pedig továbbképzésre megyek.
2013. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Itt nálunk a ház előtt van egy kis park játszótérrel. Itt is minden nap "dolgoznak" a közmunkások. Ez kb abból áll, hogy 9től 3ig ücsörögnek a padon, dumálnak, cigiznek, néha még hintáznak is.

(Az igazsághoz hozzátartozi, hogy múltkor volt egy fiatalember, nagyon rendesen gereblyézet, tette a dolgát.)

2013. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

"Ezt kinek kell jelenteni?"


Ezt senkinek. Nekik ez a feladatuk. A Fidesz megszüntette a munkahelyeiket és azért kárpótlásul adta nekik ezt a közmunkás állást, hogy valahol eltöltsék a napjukat társaságban, ne otthon unatkozzanak.


De úgy veszem, hogy jelentetted, köszönöm szépen a hasznos észrevételt, máskor viszont inkább a saját munkáddal foglalkozz.

2013. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Komplikato ***** válasza:

"8 órából 7-et üldögélnek"


Az annak fényében érdekes, hogy év elejei hír szerint annyira nincs pénz a közmunkákra, hogy az amúgy is max. 20%-ot (se) kitevő 8 órás melók idén nem is lesznek ...

2013. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
És mivel én szabin vagyok, utánam Andrea kolléganőm az illetékes, de ő is el fog hajtani a p*csába, utálja ha ilyen szarokkal zaklatják. Rendszerint csak reggelente kiosztja a munkát, utána keresztrejtvényt fejt, kicseszett pipa tud lenni, ha eközben zavarják.
2013. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kompli pedig 8 órában toljuk az ipart, független attól, hogy téged év elején mivel etettek.
2013. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

"Itt nálunk a ház előtt van egy kis park játszótérrel. Itt is minden nap "dolgoznak" a közmunkások. Ez kb abból áll, hogy 9től 3ig ücsörögnek a padon, dumálnak, cigiznek, néha még hintáznak is. "


Miért szerinted mit kellene csinálniuk? Építsenek egy Orbán - Kastélyt? Ha nem vagy elégedett a munkájukkal nálam tehetsz panaszt, de általában én is mindig elhajtom a panaszosokat.

2013. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok spicli, nem az én világom, csak feltűnt. 8-ra jönnek, akkor első dolguk a kiskocsmában kávét venni, "rakétát". Akkor leülnek 10-ig szépen eliszogatnak, röhögnek, hangos tőlük a tér. 10-kor előveszik a szendvicset, majd kb.délig meg is eszik. Akkor már nem állnak neki semminek, mert ebédidő, ami 2-3-ig eltart. 4 óra meg már lassan ittvan, nem nagyon állnak neki. 1-2 ember tényleg van, aki rendesen teszi a dolgát, de a többi semmit nem csinál.
2013. okt. 4. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!