Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűntek politika témakör...

Hova tűntek politika témakör véleményformálói / törzsfelhasználói?

Figyelt kérdés

Véleményformálónak / törzsfelhasználónak számít:


Spiritus Sanctii

Gondolkozóó

Dantes

Madárkám

desmond

mudri lav

54-es

Pedro

kolopele

Bumbi02

Invesztor

legjobb kérdező

Sz1u

Pedro


2013. okt. 3. 12:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Még hogy kevés a válasz. De milyen...
2013. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7%
A listáról hiányzik még Macungo neve, ő az, aki konkrét példákkal és részletesen képes bizonyítani az igazát. Bármelyik válaszát olvastam, úgy éreztem, hogy a szívemből beszél. És nem tartozik az oldalon a hőbörgő, érvelni képtelen, ostoba balliberálisok táborába, ami mindenképp becsülendő.
2013. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez a Gyik egy öngyilkos oldal, egyre kevesebben vannak itt, erre ha valaki feldob egy érdekesebb provokatív kérdést, már oszzák is a bant érte.

Ha az ember feltesz egy 666x ismétlődő random unalmas kérdést nem fog rá válasz jönni.

Ha felteszek egy zsidós kérdést, már megnézni sem tudom, már kitörlik + permabann.

Ha vitatkozunk mondjuk zsidó ügyben, a magyarzsidó válaszokat kérdéseket meghagyják, az ellent kitörlik.

Én már ezért járok egyre kevesebbszer ide.

A gyufa nálam akkor lett kihúzva amikor a nyíltan magyar gyalázó válaszok ott lettek hagyva, az én virágnyelven írt kritikámat, igazságomat azonnal kitöröltette valamelyik liberó amelyiknek nagyon fájt azt igazság, és nem tudott volna rá érdembeli választ adni.


Ám ezt is kifogják törölni mert semmi köze a politikához csak mondom.

2013. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Talán a gép elött ücsörgő tinikék végre kinéztek az ablakon

és rájötek hogy nem egy gagyi gyerek oldalon kéne élni az életüket.

2013. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

"Ha felteszek egy zsidós kérdést, már megnézni sem tudom, már kitörlik + permabann."

Jól is teszik, semmi szükség nincs az antiszemita provokációra ezen az oldalon. És mostanában tapasztalom, hogy az agresszív, balliberális kérdéseket és válaszokat is törölni szokták. Arról fogalmam sincs, hogy tiltás jár-e értük, de végre elértük azt a szintet, hogy csak azokat hagyják szóhoz jutni, akik képesek értelmesen válaszolni és gondolkodni.

2013. okt. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

"Ha felteszek egy zsidós kérdést, már megnézni sem tudom, már kitörlik + permabann."

Beirtam a politikai rovatba keresesnel a "zsido" szot. 32 oldalnyi kerdest adot ki.

Beirtam " kereszteny, orosz, angol, budhista... gyekren meg a 10 oldalt sem erte el.

2013. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A felsorolásból még Imel-t és Pro Patria-t is kihagytam :S
2013. okt. 4. 16:01
 18/20 anonim ***** válasza:

16 akkor írd be mondjuk hogy sváb.

Azok is kisebbség, azt még sem szidja őket senki sem, megtudod magyarázni miért nem?

És akkor a cigányokat, zsidókat akkor miért?

2013. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Elozo

En TENYLEG nem szoktam lehulyezni senkit.

De a te szovegertesed EGYES!

2013. okt. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz szöveg érteni, mert akkor tudnád hogy én továbbgondoltam a 16os gondolatmenetét.

Gondolom hogy mit akart belőle kihozni, és azt vezettem tovább.

De ha tévedek, a kérdésem önmagában is megállja a helyét.

2013. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!