Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki ért velem egyet abban,...

Ki ért velem egyet abban, hogy a politika témakör (a kultúrával karöltve) szélsőjobbos gyülekezőhely?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A Kultúra inkább csak pár elborult istenkés mesekönyvet túl sokat lapozgatott békés barom gyülekezőhelye, akik olyan kérdéseket írnak ki, hogy van-e megváltás, ha berúgnak meg ilyen marhaságokat.


A Pol. nyilván az, mindig is az volt, csak a posztok intenzitása változik heti rendszerességgel. Most minden jobber zseni azon izgul, hogy hogy kaphat matricát a diákjára meg hogy vajon milyen kemény lesz a 0. zh és így nincs idejük ide írogatni.

2013. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

A kultúra témakörben sok a vallásos ,még hit gyülisek és hasonlók is vannak.

Emellett sok fiatal is írogat oda és feltesz mindenféle értelmetlen kérdést.


A politika témakörben meg mindenféle embert láttam már.

Kommunistát,feudális jobboldalit ,szélsőjobboldalit....stb


Ezért politika rovat nem?

Hogy sokféle ember legyen ebben , ne legyen mindenkinek ugyanaz a véleménye.

2013. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így legalább nem tudjátok hamis felhangok nélkül kórusban zengeni az internacionálét.
2013. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is, de nyilván mindenki azt érzi túl soknak, akivel nem ért egyet.


A jobbosok mindig arra panaszkodnak, hogy lepontozzák őket a balos bérkommentelők (akkor is, ha 80-100%-on vannak..), szóval szerintem ezen nem érdemes vitatkozni.

2013. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A politika sokszínű. Nincs kivétel, itt is megtalálhatók az egyes nézetek képviselői, közöttük is értelmesek és kevésbé értelmesek. Talán, de teljesen még úgy sem igaz, bizonyos konkrét kérdéseket jobban kedvelnek szélsőjobbosok, mint mások. Aztán vannak olyan kérdések, ahol ez fordítva van. És láttam már jól megfogalmazott politikai kérdést nagyon tanulságos és elgondolkodtató válaszokkal is.

Ami nem jó, az inkább a gyűlölködő durvaság. Minden nézet megfogalmazható értelmesen, ahogy erre számos példa akad is. És sajnos mindegyik lehet faragatlan, ostoba és uszító is, mint ahogy ez is előfordul. Annak örülök, ha ezeket egy egy válasz a helyükre teszi.

2013. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyetértek. Erősen felülreprezentáltak a politika témakörben. Viszont a kultúrát nem szoktam nézni, ott nem tudom, mi van.
2013. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!