Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miota lett nemzeti sport ez a...

Miota lett nemzeti sport ez a sok gyulolkodes?

Figyelt kérdés

Sok ev utani hazautam alatt meglepoen sok gyulolkodest hallottam. Ugy latszik hogy mindenkit gyulolni kell mostanaban. A zsidokat, a cigokat, a totokat a romanokat, a szerbeket, a gazdagokat, a politikusokat, stb. stb. stb.

A lista veget nem er.



2013. okt. 2. 21:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

A jobbos populista-soviniszta marketinggépezet és a Jobbik megjelenése óta. Hajlam mindig is volt rá, csak nem bátorították az embereket 5-6 évvel ezelőttig.


Időutazik a nép, csak sajnos nem a jövőbe.

2013. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%

Inkább a rossz életkörülmény, kilátástalan helyzet és társai okozzák ezeket a jelenségeket. Az emberek mindig megpróbálnak bűnbakokat keresni és ez most is sikerült.


A cigányozás pedig szimplán azért van, mert sok mostanában a bűncselekmény, amit ők követnek el.

2013. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Régen is ennyi tanulatlan h.lye volt, csak internet nélkül nem voltak ennyire feltűnőek.

De amúgy csak nagy csoportban és a neten kemények.

2013. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

A cigányokat eddig sem szerettük.

Mi ezen a meglepő?

2013. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Valamire kell használni a stadionokat, ha már foci alig van bennük.
2013. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Én pont azt látom, hogy a magyarok leginkább egymást gyűlölik és nem másokat.
2013. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
Nekem speciel egyetlen nemzettel, nemzetiséggel, etnikummal sincsen semmi bajom a cigányokon kívül. Amióta a fideszes önkormányzat betelepítette őket a lakótelepünkre városrendezés és integráció címén (ez mekkora hazug, álszent szöveg), pokollá vált az életünk miattuk. Ne várja senki, hogy szeretettel beszéljek azokról, akik az én pénzemből, adómból élnek és "hálából" ellopják a biciklimet, tönkreteszik a nyugalmamat, teleszemetelik az utakat, elállják a járdát, beszólnak és még meg is fenyegetnek.
2013. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

A pontos dátumra van szükséged?


1920. június 4.

2013. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8

Csak infonak :

17 eves voltam amikor elmentunk, most vagyok 50

Tul fiatal voltam ahoz hogy " elmenekuljek "

Koszi :)

2013. okt. 2. 21:50
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

"A cigányokat eddig sem szerettük. "


Hát azokat csöppet sem.

2013. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!