Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miota lett nemzeti sport ez a...

Miota lett nemzeti sport ez a sok gyulolkodes?

Figyelt kérdés

Sok ev utani hazautam alatt meglepoen sok gyulolkodest hallottam. Ugy latszik hogy mindenkit gyulolni kell mostanaban. A zsidokat, a cigokat, a totokat a romanokat, a szerbeket, a gazdagokat, a politikusokat, stb. stb. stb.

A lista veget nem er.



2013. okt. 2. 21:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

Én 19 éves koromban költöztem Magyarországra ,Ausztriából.

Most vagyok 22.


A magyarok, hogy is mondjam, nagyon szabad szájúak, szókimondók.

Nem tudják még eljátszani a politikai korrektet.


Én gimnazista koromban megtanultam, hogy kell eljátszani.

Persze, a valóságban sosem voltam és leszek pol.korrekt.

Nem bírom a bevándorlókat ,cigányokat, meg a zsidók sem a szívem csücske, de nem hangoztatom állandóan.


A magyarok nem sokkal utálkozóbbak , mint az osztrákok, viszont a magyarok nagyon kimutatják.

2013. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

A magyarokat még odatehetted volna a listádba!



Van ugye akiket a viselkedésük miatt nem kedvelnek és nem csak nálunk, a másikaknál történelmi okai vannak, és ott is viszont utálják a magyarokat ha nem tűnt volna fel esetleg.

2013. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%

"A magyarok nem sokkal utálkozóbbak , mint az osztrákok, viszont a magyarok nagyon kimutatják."


Ezért élnek tovább.

2013. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Miota lett nemzeti sport ez a sok gyulolkodes?

"Sok ev utani hazautam alatt meglepoen sok gyulolkodest hallottam."


Kérdező, rossz körökben mozogsz.

Ha boxmeccsre jársz, ne csodálkozz, hogy sok a pofon.

A ringen kívül már más a helyzet.

2013. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#15

A "ringen kivul" is sokat hallottam, csak diplomatikusabb stilusban de a lenyeg majdnem ugyanaz volt.

2013. okt. 2. 22:24
 16/26 anonim ***** válasza:
Mióta vagy ismét itthon T.kérdező? Merre laksz most? Javaslok neked egy "ismerd meg Magyarországot ismét" túrát,kezd mondjuk Miskolcon kora esti sétával,vagy akár nálunk is az Ugyeri részén a városnak. Légyszíves élménybeszámolót tartani a séta után is(már ha túléled). Ugye ebben nincs semmi rasszizmus,gyűlölködés amit írtam?
2013. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
kis tudatlan okoskodó barmok miaz hogy " sose szerettük a cigányokat" Miért nem úgy írjátok hogy a: bűnöző cigányokat ? Elvégre vannak kivételek. És csodálkoztok hogy rasszistának néz titeket az egész világ, hát vissza se fogjátok magatogat, cigányoztok meg zsidóztok összevissza, de a bűnözőket a nevükön kéne szóllítani akár hányan is vannak, és nem "cigányok" hanem kissebbségi bünöző-réteg. Legabb tisztelet adjatok már a kivételeknek köszönjük.
2013. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

"de a bűnözőket a nevükön kéne szóllítani akár hányan is vannak"


cigányok esetében túl hosszú lenne az a lista... :)


Egyébiránt az arányokról és tendenciákról van szó.


A tigrisek között is akadnak (Tibetben, szerzetesek által idomított) vegetáriánusok, mégis mindre azt mondjuk rasszista módon, hogy ragadozók.

2013. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
8%
de! Pedig a nevükön kéne. Földgolyón milliárd ember gyilkol, és mégis, mindnek van neve. Figyu nem kell felsorolni, elég ha nem cigányoztok, csak azt mondjátok hogy bűnöző kissebbségi réteg. Ezt miért nem lehet ?? A mondandója ugyanaz, csak diszkréten, és minjárt nem mondanák azt, hogy rasszista, náci stb.. Tudod okosnak tartjátok magatokat, de aannyi eszetek sincs hogy bellásátok, van ok, hogy rasszistázzanak titeket a világban.
2013. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
aki nem bűnöző, az nem cigány!! Tehát én nem vagyok cigány, és nem tartom annak magam. De ha te "ragadózónak" nézel az a te problémád. Akkor ilyen téreg kiben van a hiba ?
2013. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!