Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik betegesnek...

Csak nekem tűnik betegesnek és perveznek az Orbán-szobor késekkel való szúrkálása?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 3. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tegnap is volt hír, hogy az összes párt elhatárolódott, az mszp, lmp, jobbik, fidesz, de még a Schmuck is, aki kiment a rádióstúdióból mert nem bírt ott maradni a faszival (akinek valami köze volt hozzá nem jut eszembe a neve).

Ez beszédes. Felmérés alapján nagyon csökkent a Bajnaiék népszerűsége a döntögetés után.

2013. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Bajnai és a halál... A történelem ismétli önmagát.
2013. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Tisztázzuk: nem hír volt, hanem Fidesz propaganda. Nem mindegy. Ami pedig a szobrot illeti, értem, hogy a Fidesz szívesen mosná össze, de egy dolog a ledöntés (szinte már túlzás volt, amennyire igyekeztek hasonlóvá tenni egy régebbi városligeti döntéshez - anélkül is értették volna az emberek), és egy dolog a pártok által kitermelt (élükön a Fidesz, de ebben koránt sincs egyedül) primitív emberek ostoba szórakozása.

Bajnai világosan jelezte a különbséget, persze ez nincs a Fidesz ínyére. A már régen leszerepelt Smuckra hivatkozni meg egyenesen röhej. Mond az bármit, csak két szavazattal legyen több (kb. ez az ő nagyságrendje).

2013. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem csak neked.

Egy fénykép jut róla eszembe, amit valamikor régen láttam, amelyen 10 év körüli afrikai gyerekkatonák fociztak mosolyogva egy levágott emberi fejjel. Hátborzongató volt.

2013. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én még emlékszem, hogy a Gyurcsánynak a Parlament előtt koporsót állítottak, az is undorító volt. Persze lehet hogy a Fidesznek nem volt köze hozzá (?)
2013. okt. 3. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb hibája a Bajnainak, hogy bárkivel, de tényleg bárkivel összeáll, ha az rá szavaz. Pl. a Dopeman és hasonló agyhalott, drogos emberekkel is. Nem válogat. Így persze a színvonal olyan is... ha a Fidesz helyett ilyen emberek kerülnének hatalomra, akkor csak azért is el kell menni és a Fideszre szavazni (pedig nem vagyok egy nagy Fidesz párti)
2013. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Csak annyira perverz, mint amikor valaki kezet csókol Orbánnak vagy Gyurcsánynak, vagy aki kirakja a képét a lakásában... egy személynek ilyen fajta imádata vagy utálata elég perverz...
2013. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak annyira volt beteges és perverz, mint anno a Gyurcsány bábu égetés.
2013. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez van ha a csűrhét szabadjára engedik és engedik alkotni...
2013. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!