Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem felháborító...

Szerintetek nem felháborító emberileg az Orbán szobor gyilkolása?

Figyelt kérdés
Nekem se kedvencem de ez azért ez túlzás
2013. okt. 1. 14:57
1 2
 1/19 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Egy szobrot nem lehet gyilkolni.
2013. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Én is túlzásnak tartom.

De azért még megbocsáthatóbb, mint a TV-székház felgyújtása, a fél belváros szétverése, emberek magántuljadonának összetörése. Ahogy a csőcselék tette 2006-ban.

2013. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Azért én kíváncsi lennék, hogy mi történne, ha egy Fradi-meccsen például Efraim Zuroff (ő az, akinek az édesanyját lehet szidni, de egy halott emberre tilos emlékezni) szoborral is eljátszanák ugyanezt. Vagy felőlem lehet Csatáry-szobor is.
2013. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Én viccesnek találom.
2013. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg dolog megy ebben az országban manapság, amin sokkal jobban fel tudok háborodni.

És valóban, ők legalább nem raboltak szét és tettek tönkre középületeket közben.

2013. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez a megosztó politikusok sorsa. Annó Margaret Thatcher bábokat is gyújtottak az emberek, sőt még a temetésén is.
2013. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
De. Felháborítónak tartom, hogy mindenféle vudubabákat végeznek ki orbán helyett.
2013. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Így politizál egy műveletlen tahó. Bajnai egyre jobban leírja magát. Ez a dopeman pedig annyira szánalmasan ostoba senki, hogy hihetetlen.

Sztálin egy külső ellenség volt. Orbán Magyarország választott miniszterelnöke. Vagyis rengeteg támogatója van. Én is rá fogok szavazni. Ha Bajnai és a tahó haverja így intézne el egy ilyen ügyet, akkor jogos a félelmem, hogy a libás szemétláda engem és a lakosság felét Recskre küldené. Vagy Auswitz-ba? Mert fordítottak egyet az amúgy is primitíven beleerőltetett ideológiai háttéren.

2013. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ami emberileg felháborító, az a hajléktalanok kitiltása az utcákról.A szegények üldözése, hogy már az utcai padhoz, meg a kukában a penészes kenyérdarabhoz való jogot is elveszik tőlük!A szobordöntés pedig érthető megnyilvánulása annak az undornak, amit a mai politika a jó érzésű és gondolkodó emberből kivált!
2013. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként nem holmi szobrokkal kellene vacakolni, hanem kormányt váltani.Csak kérdés, hogy mire??...
2013. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!