Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem felháborító...

Szerintetek nem felháborító emberileg az Orbán szobor gyilkolása?

Figyelt kérdés
Nekem se kedvencem de ez azért ez túlzás
2013. okt. 1. 14:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%
Először jön a szobor lerombolása, aztán mi jön? Mindig egyre durvább és durvább dolgok. Ha itt kezdik akkor mi lesz a vége? Politizálni nem az utcán kell, pláne nem ilyen módszerekkel. Visszataszító. Ezzel csak szavazatot veszítenek, mert van az a módszer ami a politikában is megengedhetetlen, és ez az!
2013. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

"A szegények üldözése, hogy már az utcai padhoz, meg a kukában a penészes kenyérdarabhoz való jogot is elveszik tőlük!"


Jó hát azért ne szépítsünk, az utcai padot eddig sem a hajléktalannak tették ki, hanem azért hogy mondjuk útközben megpihenj, vagy le tudj ülni egy percre, már amikor nincs levizelve vagy összehányva. A kenyérről meg annyit, hogy vicces mikor a "szegény éhező" kap tőlem valami ételt, amiért én vagy szép összeget fizettem, vagy anyám csinálta nekem, a hajléktalan meg kib..ssza a kukába hogy neki pénz kell. Meg ha már kukázik akkor épp megtehetne annyit hogy a szemetet visszab..ssza a helyére, és nem minden nap úgy kell hazajönni hogy 5 kuka van kiborongatva a lakás előtt, idejéből éppen kitelne.


Ettől függetlenül tény hogy röhejes ebben a témában a kitiltom és nincs ott hozzáállás.


A kérdésről meg annyit, hogy szerintem inkább szánalmas ez a majomkodás szobor döntögetéssel, meg Dopemannel.

2013. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt túlzás, hogy végighurcolták a városon. Én a helyükben ott hagytam volna. Az sokkal viccesebb lett volna. :) Nézni, hogy ki meri majd lebontani. A fideszes városvezetés? Az lett volna a komikum a javából.
2013. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem a kedvencem, de ez iszonyatos tájékozatlanságra vall, ez szomorít el.


Sztálinhoz hasonlítani? Könyörgöm... akkor ha nem szeretted elég lelkesen a pártot, halott voltál.


Most meg arra mondják, hogy diktatúra van, hogy elég magas bírságot szabhat ki az NMHH, ha valaki nem teszi ki a 18-as karikát...


Aki a kettőt összemossa, az nyilvánvalóan elmebeteg.

2013. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Dick Esmen ***** válasza:
Legyilkolása?Pont annyira mint a Sztálin szobor ledöntése.
2013. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Macungo ***** válasza:
36%

Kétségbeesésükben már nem tudnak mit kitalálni.


Bajnairól azt hittem viszonylag nórmális, de mióta az amerikaiak visszaküldték, hogy váltsa meg magyarorszgot teljesene el ment az esze.


Egy alattomos idióta.. Csalódás az ember. Beteg az agya a társaival együtt, Dopmen meg egy fxsz.

2013. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Próbáltak Bajnaiék egy hasonlóan emlékezetes és szimbolikus cselekedetet véghez vinni, mint a kordonbontás a Fidesz frakció tagjai által 2007-ben, de csak lejáratták magukat.

A kordonbontás az egész nemzet számára egy jel volt, hogy fel kell lépni az elnyomottság ellen és nem szabad hagynunk magunkat, míg a szoborral való bohóckodás csak az agymosott balliberálisok arcára csalt mosolyt.

2013. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a viktorkát kéne gyilkolni nem egy szobrot


én kivárok ennek is eljön az ideje

2013. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Macungo ***** válasza:
Remélem pofáraesnek az ilyen értelmes emberek mint Te a 2014-es választások után!!!
2013. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!