Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az Orbán-szobor...

Mit gondoltok az Orbán-szobor ledöntéséről?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon gusztustalan és ellenszenves dolog volt, Dopman-ről meg ne is beszéljünk... Ha "Bajnaista" lennék -hála az égnek nem vagyok-, akkor sem lenne szimpatikus...


26/L, bár ez nem fontos:)



2013. szept. 30. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
A stílus maga az ember.
2013. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Bajnai sokadik politikai öngólja volt, nem tudom honnan szalajtotta a kampánytanácsadóit, de hatalmas kóklerek, az fix.
2013. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

A szobor ledöntésében nincs semmi gusztustalan. Vannak ennél gusztustalanabb dolgok (ha gondolod, tudok mutatni), de a szobor az elég gusztustalanul volt kifaragva.

Dopeman-ről, akkor nem írok.

Szememben Bajnai egy népművészeti cserépedény, a volt pártjával, együtt.


26/F, hát ha :)

2013. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Dopmen a politikus!:XD


BeszSZarás.:DD

...és vajon hol máshol ,mint a köztörvényes Libajnai oldalán.

Szedjenek még össze néhány anyagyilkost,liliomtiprót, zsebtolvajt, uzsorást és félkegyelműt és ki is lesz a nagy csapat!

2013. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Végre valaki felemelte hangját a soha véget nem érő orbánista népirtás ellen.
2013. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Bajnainak egy ilyen akcióban való részvétele, függetlenül a tanácsadók kilététől, mutatja bármiféle politikai szerepre való alkalmatlanságát. Totális megvezethetőségét.

Az országot is így irányítaná (így irányította), oda jutnánk (jutottunk), ahová mások érdekei kívánják (kívánták), aztán csak ennyit mondana, én nem is gondoltam volna, hogy ez lesz belőle, nem voltak jók a tanácsadóim...

2013. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Elnézve a magyar politikusokat, ennél még Dopeman is jobb, mert ő legalább őszinte! Az, hogy ők öltönyben és nyakkendőben eljátsszák a nagy "úriembereket", még semmit nem jelent. Az a fontos, hogy belül milyenek, és mit csinálnak. Ezt pedig már sajnos bebizonyította az elmúlt bő két évtized. Nem is értem, hogy hogyan hihetnek még nekik, akármelyik pártnak százezer, meg milliószámra az emberek ennyi év után is!
2013. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

nehéz eldönteni, hogy dopeman kiből csinált nagyobb hlyet Bajnaiból vagy Orbánból ...

Ha egy tüntetést nem tudnak megszervezni, akkor mi lesz nagyban? "Dopeman énekeket kell hallgatni csak azért mert ő is támogatja a pártot.

értsd aki most Bajnait támogatja, az majd kamatostul fogja visszakérni a jussát....

Pont úgy, ahogy most dopeman-nek se mertek nemet mondani, úgy fognak bólogatni a imf zenészeinek vagy a bankok követeléseinek!

https://www.youtube.com/watch?v=EIYslHdqRDA

2013. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Bajnai a proli értelmi szintre játszik, mivel az értelmiségi síkon esélytelen.

Még ha lassan is, de azért emelkedik az átlag szavazó memória kapacitása, és esze, úgy hogy ezekkel a dolgokkal leginkább öngólt rúg, mert evvel lehülyézi a népet.

Amikor ilyen primitív szintű dolgokkal próbálkozik, akkor a népet köpi le, mert az feltételezi róluk hogy majd jól bekajálják.


Még a szobor ledöntése elment volna ha kulturáltan jól megkoreografálva megcsinálták volna, de ilyen skandált trágárkodással jó nagy öngól.

Kíváncsi lennék a liberó értelmiségnek erről mi a véleménye, vagy ehhez tapsolnának?

2013. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Támogatom.
2013. okt. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!