Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szobor és utca Horn Gyulának?

Szobor és utca Horn Gyulának?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem egyáltalán nem érdemli meg.


Nem volt olyan nagy valaki, hogy utcát kelljen elnevezni róla vagy szobrot csináltatni.



2013. júl. 9. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha tömeggyilkosokról lehet elnevezni teret akkor egy utcát róla is igazán el lehet nevezni.
2013. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem lett tömeggyilkosról elnevezve utca.

Kiről beszélsz?


Annál a furcsa nevű leszbikus írónnél, aki antiszemita volt ,nála is visszavonták az utca elnevezést.

2013. júl. 9. 21:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még ezen gondolkodni, de ha Antall Józsefnek járt egy mellszobor, akkor neki is. Hogy megérdemli vagy sem, az vélemény kérdése, szerinted nem, mások szerint viszont igen. Én azt mondom, hogy már csak azért megérdemel egyet majd, mert miniszterelnök volt négy évig. És szerintem halála után ugyanúgy kaphatna egyet Orbán is vagy Gyurcsány.
2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gyurcsány is volt miniszterelnök...ne már emberek ennyire ne szokjátok meg a szo*atást..
2013. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Megérdemelné. Sokkal inkább,mint Horthy.

De azért még nem emelnék neki szobrot. Ezt hagyni kell az utókorra.

2013. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minden miniszterelnök és államfő megérdemelne egy mellszobrot ha utcát nem is. De nem haláluk után egy hónappal hanem pár évvel amikor csak a jobb tettekre emlékszenek az emberek. Ha Vona miniszterelnök lesz ő is kapjon.
2013. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy ti valamiféle fals múltba révedés következtében egy tömeggyilkos hazaáruló bitangot védtek és sirattok, a ti dolgotok.

Az én dolgom pedig az, hogy a fajtátokat még a Föld színéről is eltakarítsam!

Hogy szép emléknek látszó árulásaitokról az összes leplet lerántsam!

Hogy a liberális visszarendeződés ábrándjának még az írmagját is kiirtsam minden józanul gondolkodó ember fejéből!


Ismerem jól a fajtátokat! Azt a nagyképű, iskolázatlan bunkó stílust, amivel egykoron minden ember életét megkeserítettétek! Azt a hozzá nem értést, amivel elherdáltátok közös javainkat. Azt az arroganciát, amivel a másként gondolkodók nézeteit kezeltétek! Azt a sunyi, alattomos szervezkedést, aminek során agy-mosott korcsaitokat pozicionáltátok. Azokat a korcsokat, akik most az országot irányítják. Egyenesen a szakadék felé.


A múlt rendszer utolsó éveiben még fegyveres ellenállásra is volt módom és lehetőségem. Meg is tettem. Hát miben reménykedtek? Hogy majd pont szavakkal nem merek odavágni?

"Varga B. Tamás"

2013. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért kell Horthyhoz hasonlítani?

Bocskai István meg rengeteget ivott, mai szemmel alkoholistának hívnánk. Gyorsan faragjuk át a Bocskai szobrokat Rákosi szoborrá!

2013. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Horthy Miklós rengeteget tett az országért! Ha valaki azért kapna egy szobrot mert 4 évig miniszterelnök volt, akkor Horthynak sokkal több járna!
2013. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Tömeggyilkosnak és hazaárulónak meg komcsiknak sohaaa
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!